The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 27, 2023 Yorum Yok

Private Division ve Obsidian Entertainment tarafından yapılan İlan ile The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition geliyor. Önümüzdeki hafta çıkacak olan gelişmiş sürüme ait ayrıntılar haberimizde.

Geçmişinde Fallout: New Vegas, Neverwinter Nights 2 ve Pillars of Eternity üzere kaliteli oyunlar olan Obsidian Entertainment, 2019 yılında The Outer Worlds ile karşımıza çıkmıştı. Oyuncular ve eleştirmenler tarafından epey beğenilen ve yüksek puanlar Meydan The Outer Worlds, artık de Spacer’s Choice sürümü ile PC (Epic Games Store, GOG, Microsoft Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için de geliyor.

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition Detayları

Private Division ve Obsidian Entertainment tarafından yapılan İlan ile 7 Mart 2023 Salı günü satışa sunulacak olan The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition, anne oyuna ek olarak yayınlanmış olan Tüm genişleme paketleri ile gelecek. Şayet halihazırda Murder on Eridanos ve Peril on Gorgon ile The Outer Worlds sahibiyseniz, PlayStation yahut Xbox mağazası yahut PC versiyonunu aldığınız birebir mağaza üzerinden Spacer’s Choice sürümüne düşük fiyat karşılığında yükseltebileceksiniz.

İçeriklerin dışında, yüksek çözünürlüklü ortamlar, daha uygun görsellik, güzelleştirilmiş performans, ek animasyonlar ve dahası bulunacak. Ayrıyeten azami Ira düzeyi de yükseltilecek. Yani karakterimizi yaratmak için daha Çok yol olacak.

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Outer Worlds Konusu

Hikaye olarak Birleşik Devletler Lideri William McKinley’nin 1901 yılında bir anarşist tarafından öldürülmemesiyle oluşan alternatif gelecekte geçiyor. Biz ise galaksinin en Irak noktasında bulunan ve şirketler tarafından yönetilen Halcyon gezegenine giderken yolda kaybolan koloni gemisindeki bir Ira olarak aksiyona iç oluyoruz. Gemide bir bozukluk yaşanıyor ve yetmiş Yıl süren kriyojenik uykuya yatırılıyoruz. Uyandığımızda ise kendimizi koloninin yok edilmesi üzerine konseyi Aka bir komplonun içinde buluyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir