The Long Dark Genişleme Paketi Tarihi Belli Oldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 08, 2023 Yorum Yok

Büyük bir heyecanla beklenen The Long Dark genişleme paketi Tales from the Far Territory ile önümüzdeki ay buluşacağız. Tarih duyurusuna ek olarak, oyunculara sunulacak olan yeniliklerin ayrıntılarını haberimizde bulabilirsiniz.

Yaşanan bir tayyare kazasından sağ kurtulmayı başaran bir karakterin rolüne geçtiğimiz The Long Dark, bizi Pasifik Okyanusu dolaylarına götürüyor. Maksadımız ise bir yandan hayatta kalmaya çalışırken bir yandan da bir kurtuluş yolu bulmak olacak.

Senaryo boyunca sıhhat, açlık ve susuzluk durumumuzun yanı Dizi güneş çarpmasına dikkat etmemiz, yabanî tabiatta yiyecek bulmak için avlanmak ve işimize yarayacak eşyalar üretebilmek için de kaynak toplamamız da gerekiyor.

Dünya genelinde epeyce beğenilmiş olan The Long Dark için Ekim ayı içerisinde yapılan İlan ile birinci Expansion Pass içeriği Tales from the Far Territory ortaya çıkmıştı.

Bugün yapılan İlan ile birinci kısmın 5 Aralık 2022 tarihinde PC (Epic Games Store ve Steam) için satışa sunulacağı netlik kazandı. PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series kullanıcıları ise 2023 yılını beklemek durumunda olacaklar.

The Long Dark Genişleme Paketi Yenilikleri Neler Olacak?

Hayatta kalma modu üzerine kurulmuş ve altı kısma ayrılmış olan bu paket, on iki ay içerisinde tamamlanacak bir hikaye ile karşımıza çıkacak ve yeni oynanış özellikleri ve eşyalar, haritaya da terk edilmiş havaalanı, endüstriyel maden ve dağ geçidi üzere yeni bölgeler ve üç yeni hikaye ekleyecek.

Oynanış özellikleri olarak ise uykusuzluk hastalığı, geliştirilmiş Yemek pişirme mekaniği, daha Çok eşyayı taşımıza yardım edecek Ufak kızak, inançlı mesken özelleştirmesi, ticaret, kamera ve karanlık oda, eşya varyantları ve kar tavuğu ve dağ aslanı olmak üzere iki yeni hayvan çeşidi ile karşılaşacağız. Ayrıyeten yalnızca bu bölgede görülen garip fenomenlere bağlı olarak elektronik aletlerimizin bozulması üzere durumlarla da karşılaşacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir