Epic Games’in Ücretsiz Oyunu İndirmeye Açıldı (24 Kasım)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 08, 2023 Yorum Yok

Kullanıcılara dağıttığı fiyatsız oyunlar ile dikkatleri üzerine çeken Epic Games, 24 Kasım – 1 Aralık 2022 tarihleri ortasında sunacağı fiyatsız oyunu indirmeye açtı. Pekala Epic Games’in fiyatsız oyunu hangisi olacak? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunu İndirmeye Açıldı

Uzun vakittir haftada iki oyun ile oyuncuların karşısına çıkan Epic Games, bu hafta bizlere bir fiyatsız oyun çıktı. Lakin kaliteli bir oyun olduğuna Kuşku yok. Şayet şimdi Star Wars: Squadrons sahibi değilseniz, kusursuz bir haftanın sizi beklediğini söyleyelim. EA Motive tarafından geliştirilmiş olan oyunu, 1 Aralık 2022 Perşembe günü TSİ 19:00‘a kadar buradan kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Önümüzdeki haftanın oyunları ise Fort Triumph ve RPG in a Box olarak belirlenmiş.

Star Wars: Squadrons Hakkında

Yıldız Savaşları: Kısım VI – Jedi’ın Dönüşü sonrasında Galaktik dahil Savaş’ın bitimine yakın bir devirde geçen Star Wars: Squadrons, Biricik oyunculu öyküsü ile bir pilotun yerine geçiriyor. Yeni Cumhuriyet özgürlük için savaşacakken İmparatorluk ise düzey beklentisi içinde olacak. Sizin yapmanız gereken ise galaksinin en uygunlarının ortasına katılıp, iki tarafın da nazar açılarından anlatılan öyküde verilen çabaya ortak olmak.

Çok oyunculu modlarda ise, hem Yeni Cumhuriyet hem de İmparatorluk üzere farklı Starfighter sınıflarından araçların denetimine geçerek Yavin Prime ve Galitan uydusu üzere tanınmış ve daha evvelden hiç görülmemiş Cenk alanlarında ekip olarak stratejik beşe beş savaşlarda taktiksel vazifeleri tamamlamaya çalışacak ya da filonuz ile birlik olup devasa filo savaşlarına girebileceksiniz. Uzay aracınızın donanımını ve görünümünü özelleştirebildiğiniz üzere silahlar, kalkanlar ve motorlar ortasında Sıkıntı dağılımını gerçekleştirebileceksiniz.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Birlikte epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir