The Invincible, Yeni Fragmanıyla Karşımıza Çıktı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 08, 2023 Yorum Yok

Önümüzdeki sene çıkması beklenen The Invincible için yeni bir fragman daha yayınlandı. Kıssanın geçeceği gezegendeki yaşama değinilen fragman, bir oldukça Değişik görünüyor.

The Witcher 3: Wild Hunt, Dying Light ve Cyberpunk 2077 üzere Kıymetli oyunlar üzerinde çalışmış olan geliştiricilerin bulunduğu Starward Industries tarafından PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilen ve 11 bit studios tarafından da yayınlanacak olan The Invincible, geçtiğimiz Yıl içerisinde duyurulmuştu. Türkçe altyazı ve arayüz dayanağının de olacağı birinci şahıs bilim-kurgu oyununda, Regis III isimli yabancı bir gezegende uyanan bir ilim insanı rolünde olacağız.

Yıldızlar ortası bilimsel bir araştırma Laf konusuyken, kendimizi Fazla geçmeden Ömür ile vefat ortasında geçen bir kurtarma misyonunda bulacağız. İniş yaptıktan sonra, her şeyin Fazla çabuk bir formda Tersine döndüğü gezegende hayatta kalabilmek için hem içgüdülerimize güvenmek hem de gelişmiş Uzay ekipmanlarıyla kayıp mürettebat üyelerini bulmak durumunda olacağız. Tehlikeli sırların bizi beklediği Regis III, derinliklerine inerken yalnız olmadığımızı bize gösterecek. Elbette belli bir noktadan sonra, artık Geri dönüş yolumuz da kapanmış olacak.

Yeni The Invincible Fragmanı, Regis III’teki Ömür Gösteriliyor

Unreal Engine ile geliştirilen ve önümüzdeki Yıl içerisinde satışa sunulması beklenen The Invincible için yeni bir fragman daha yayınlandı.

Gezegen üzerindeki yaşama değinilen bir dakikalık görüntüde, söylenene nazaran etçil yahut otçul canlılar yokmuş. Her ne kadar beşerler için bu bağlamda bir tehlikenin Laf konusu olmasının beklenmediği söylenmiş. Fakat görüntünün sonunda gördüğümüz olay, Öbür tehlikelerin habercisi oluyor. Aslında aykırı olsa şaşardık, değil mi?

Şimdilik net bir tarihi olmayan The Invincible, bakalım önümüzdeki yılın tezli üretimleri ortasına ismini yazdıracak mı? Bunu daima Bir arada göreceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir