Steam’deki PlayStation Oyun Fiyatları Yakında Uçabilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 23, 2023 Yorum Yok

Steam mağazasındaki oyunların fiyatı muhakkak devirlerde zamlanıyor. Bir mühlet Evvel yeni döviz kurunun güncellenmesine bağlı olarak, Vakit içerisinde sizinle bu mevzudaki oldukça üzücü gelişmeleri paylaşıyoruz. Buna elbette dünya genelindeki yüksek enflasyon yol açar iken, üstüne ülkemizdeki yüksek kurun da tesiri var. Yakın bir Vakit Evvel yaşanan yeni gelişmeye bakılırsa, Steam’deki PlayStation oyun fiyatları da Aka oranda artacakmış üzere görünüyor.

Japon teknoloji devi, Özellikle enflasyonun yüksek olduğu ülkelerde yakın bir Vakit Evvel PlayStation 5 konsolunun fiyatını arttırmıştı. Artık ise sırada oyunlar var.

Steam’deki PlayStation Oyun Fiyatları Zamlanabilir

Henüz ülkemizde bir fiyat artışı Laf konusu değil, ancak Arjantin, Kanada ve Japonya iç birtakım ülkelerde alınan artırım kararından sonra sıranın ülkemize de gelip gelmeyeceği düşündürtmeye başladı. O denli ki, God of War oyununun PC versiyonu Arjantin’de % 102, Kanada’da % 8 ve Japonya’da da % 32 arttı. Vaziyet bu türlü olunca, bilhassa Güney Amerika ülkesindekine benzeri oranda bir artırım ile karşılaşabiliriz.

God of War sonrasında, Marvel’s Spider-Man Remastered ve Miles Morales, Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu, Days Gone, The Last of Us Part 1 ve diğer PlayStation oyunları için de eş değer oranda fiyat artışları görebiliriz. örneğin The Last of Us Part 1 599 TL üzerinden satılıyor. Yurt dışında ise 59 dolar fiyat etiketi Mevcut ve bildiğiniz üzere Sony, var nesil oyunlarda yetmiş dolar fiyat etiketini benimseyen şirketlerin ortasındaydı. Vaziyet bu türlü olunca, bahsi geçen oyunun 1000 TL sonuna dayanması yüksek ihtimal diyebiliriz. diğer bir deyişle, Steam mağazasından imkanlarınız doğrultusunda alabileceğiniz PlayStation oyunlarını şimdiden kapmaya bakın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir