Steam Mağazası Game Notes Özelliği Kazanacak Gibi

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 20, 2023 Yorum Yok

SteamDB kurucusu Pavel Djundik tarafından yapılan paylaşıma bakılırsa, Steam mağazası Game Notes özelliği kazanacak. Evvelden kalem ve kağıt ile not Meydan oyuncular için biraz nostaljik olacak bu özellik hakkında şimdi Valve tarafından yapılmış bir İzah yok.

Oyuncular olarak PC platformunda en Fazla tercih ettiğimiz mağazaların başında gelen Steam, 2003 yılında faaliyete geçmişti. Ortadan geçen yirmi yıllık Vakit zarfında bir oldukça gelişen ve göze güzel görünmeye devam mağaza, tıpkı vakitte sayısız özelliğe de kavuşmuştu. Valve şirketi, daha Çok yeni özellikler ile oyuncuların karşısına çıkmak için sıkı çalışmaya devam ediyor ve bunlardan sıradaki de ortaya çıkmış üzere görünüyor.

Steam Mağazası Game Notes Özelliği Ortaya Çıktı

SteamDB sitesinden Pavel Djundik, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma bakılırsa, şirket mağazanın hem uygulama hem de tarayıcı sürümünde kullanabileceğimiz Game Notes özelliği üzerinde çalıştığını ortaya koydu.

Eski oyuncular bilir, evvelce oyun oynarken muhakkak başlı noktalarda kalem ve kağıt kullanarak not almak durumunda kalıyorduk. Daha Fazla karşımıza çıkan bulmacaların tahlili için baştan hesap yapmanın güç olduğu durumlarda devreye giren bu metot, Steam mağazasına iç olacak. Yani kaleme ve kağıda muhtaçlık duymadan not alabileceğiz.

Şu Lahza için Valve tarafından mevzuya ait yapılan resmi bir İzah yok. Haliyle Game Notes özelliğinin ne Vakit hayata geçirileceği ise belirsizliğini koruyor. Bilhassa RPG tipindeki üretimlerde faydalı olabilecek fonksiyon hakkında ne düşünüyorsunuz? Bilgisayarda oyun oynarken not tutmayı tercih ediyor musunuz? Bahse dair fikirlerinizi aşağıda yer Meydan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir