Star Wars Jedi: Survivor Eş Zamanlı Oyuncu Sayısı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 01, 2023 Yorum Yok

Star Wars Jedi: Survivor eş vakitli oyuncu sayısı aşikâr oldu. Şimdiden selefini geride bıraktı. Performans meseleleri ve teknik yanlışlar ile ilgili şikayetleri saymazsak, Electronic Arts ve Respawn Entertainment durumdan mutlu üzere görünüyor.

Malumunuz nihayet periyotta çıkan birçok oyunun uygun optimize edilememiş olmasından ötürü, hevesimiz kursağımızda kalıyor. nihayet olarak The Last of Us Part 1’in PC versiyonu Aka tenkitlerin gayesi olmuş iken, Star Wars Jedi: Survivor da listeye yeni eklenen İsim olmuştu.

Üst Tertip sistemlere sahip olan oyuncular dahi performans kayıpları ve karşılaşılan ve içlerinden birinin kalıcı tecrübe puanı kaybettirdiği teknik meseleler, oyuncuları sıkıntıdan çıkarttı. Emsal meseleler PlayStation 5 ve Xbox Series tarafında da mevcut. Benzeri halde performans meseleleri ve ekran yırtılmaları üzere Geri dönüşler var. Fakat geliştirici Respawn Entertainment, toplumsal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile şikayetlere karşı kulaklarının üstüne yatmadıklarını ve sıkıntıların da en kısa müddette çözüleceğinin kelamını verdi.

Çıkışı her ne kadar problemli olarak gerçekleşmiş olsa da Star Wars Jedi: Survivor, selefi Fallen Order oyununun Steam mağazasındaki eş vakitli oyuncu rekorunu geride bıraktı.

Star Wars Jedi: Survivor Eş Vakitli Oyuncu Sayısı Ortaya Çıktı

SteamDB sayfasındaki datalara bakarsak, devam oyunun eş vakitli oyuncu sayısında Doruk 67.855 olarak belirlendi. Biz bu haberi müellif iken 36.582’ydi. Star Wars Jedi: Fallen Order eş vakitli oyuncu sayısı ise 46.550 ve şu anda faal olarak 7.095 şahıs oynuyor.

Oyunu satın Meydan oyuncuların ortasında performans problemlerinin ve teknik kusurların giderilmesini bekleyenlerin sayısı bir oldukça Çok olabilir. öteki bir deyişle, sıkıntıların giderilmesinin akabinde, eş vakitli oyuncu sayısının daha da üstlere çıkmasını bekleyebiliriz.

Son olarak, Star Wars Jedi: Survivor Birleşik Krallık’ta epey sağlam bir başlangıç yaptı. O denli ki, kutulu satışlarda Hogwarts Legacy oyununun akabinde ikinci sıraya yerleşti. Ne Mevcut ki selefinden % 36 oranında düşük olduğunu söyleyelim.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir