Spider-Man 2 Senaryosu ile İlgili Bazı Bilgiler Sızdırıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 29, 2023 Yorum Yok

4chan sitesi üzerinde yaşanan sızıntı ile Spider-Man 2 senaryosu ile ilgili kimi Enteresan ayrıntılar sızdırıldı. Lakin bu ayrıntılar gidişata dair değil de hangi karakterleri görebileceğimize dair bilgiler sunuyor.


İlginiz Çekebilir: Yeni Avatar Oyunu Hakkında Bilgiler Sızdırıldı


Marvel’s Spider-Man 2, bu yılın merakla beklenen oyunlarından. 2021 yılının Eylül ayındaki PlayStation 5 Showcase sırasında duyurulan oyunun, bu yılın Eylül ayında satışa sunulması planlanıyor. Şu Lahza için Sony Interactive Entertainment yahut Insomniac Games tarafından rastgele bir teyit etmemiş olsa da, yakın bir Vakit Evvel yaşanan sızıntı ile Marvel’s Spider-Man 2 bir Sefer daha gündeme geldi.

4chan sitesi üzerinden yapılan paylaşım kısa müddette kaldırılmış olsa da, eli süratli olan kullanıcılar bir kopyasını almayı başardılar ve bu da sızdırılan bilgilerin hakikat olabileceği ihtimalini güçlendirdi diyebiliriz. Şayet her ihtimale karşı her şeyi oyunu oynarken öğrenmeyi istiyorsanız, buradan sonrasını okumamanız düzgün olabilir.

Spider-Man 2 Senaryosu Hangi Karakterleri Karşımıza Çıkaracak?

Söylenene nazaran, oyundaki Osborn’ları Green Goblin (Yeşil Cin) olarak ve her ikisinin de Hadise örgüsü farklı olacakmış. Bununla birlikte, Harry ve Norman için de biri standart Cins olmak üzere iki farklı kıyafet bulunacakmış.

Senaryoda karşımıza Kraven, Mysterio ve Venom üzere anne Üzücü karakterlerin dışında Big Wheel, Paste Pot Pete ve Sandman iç Kötü taraf için fazladan Yan karakterler olacak iken, Screwball ve Doc Ork da Geri dönüş yapacakmış. Yalnız Doc Ork karakterinin kısa bir mühlet görüneceği söylenmiş.

Elbette bu yazdıklarımız şu Lahza için birer söylentiden ibaret, lakin sızıntı bilgilerin kısa müddette kaldırılmış olması da bir “Acaba?” dedirtmiyor değil. Bunları elbette Ağustos ayında başlayacağı söylenen tanıtımlar ile net olarak öğrenebileceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir