Sony Oyun Tanıtımları için Vites Yükseltiyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Söylenenlere nazaran, Sony oyun tanıtımları için birçok plan yapıyor. Bu bağlamda, çok olmasa da yakın vakitte yeni bir State of Play yayını ile karşılaşabiliriz. Japon teknoloji devi hazırlıklara başlamış. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Sony Interactive Entertainment, 2019 yılı prestijiyle State of Play yayınları düzenlemeye başlamıştı. Kimi vakit makul bir oyuna odaklı olan bu canlı yayınlarda, hem yeni duyurular yapılıyor hem de geliştirilme evresinde olan oyunlara ait yeni güncel habere sahne oluyor.

Sony Oyun Tanıtımları ile Bizleri Coşturmaya Hazırlanıyor

Geçtiğimiz ayki Summer Game Fest öncesinde gerçekleştirilmiş olan son State of Play sonrasında, bir yeni için fazla beklemeyeceğimiz söyleniyor. Bu savın ardındaki isim ise, geçmişte özellikle PlayStation cephesiyle ilgili birden fazla isabetli haberi bize ulaştıran Millie Amand.

Amand tarafından belirtilene nazaran, önümüzdeki devirde Japon teknoloji devinin ağır bir programı var ve bizlere birçok şey gösterecek. O denli ki halihazırda satış için bekleyen fazlaca PlayStation 5 konsolu var iken, oyun tanıtımlarına da sürat verilmek isteniyormuş.

Sony Interactive Entertainment şu anda seçili üçüncü parti geliştiriciler ile sıradaki State of Play yayını sırasında neler gösterebilecekleri konusunda görüşmeler yapıyormuş. Her ne kadar muhakkak bir tarih olmasa da, Millie Amand önümüzdeki haftalarda resmi bir duyurunun yapılacağını söylüyor.

Hatırlayacağınız üzere Haziran ayının canlı yayını God of War Ragnarök yer almasa da etkileyici bir seyre sahipti. Fakat Eylül ayındaki PlayStation 5 Showcase sırasında büyük bombaların patladığına şahit olmuştuk. Bir ihtimal, bir gibisi sıradaki State of Play için de mümkün olabilir. Bunu tabi ki vakit ve yapılacak olan açıklamalar gösterecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir