Sherlock Holmes: The Awakened Çıkış Tarihi Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 07, 2023 Yorum Yok

2007 yılında çıkmış olan oyunun tekrar üretimi olan Sherlock Holmes: The Awakened, geçtiğimiz ay içerisinde satışa sunulacaktı. Fakat Ukrayna ile Rusya ortasında Cenk nedeniyle sık sık sekteye uğrayan oyun için erteleme kararı alınmıştı. Frogwares tarafından yapılan İlan ile yeni Sherlock Holmes: The Awakened çıkış tarihi sonunda açıklandı. Bununla birlikte, Özel sürümler de ortaya çıktı.

Sherlock Holmes: The Awakened Çıkış Tarihi Ne Vakit?

Hem geliştirici hem de yayıncı pozisyonunda bulunan Frogwares, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilen oyunun 11 Nisan 2023 Salı günü satışa sunulacağını söyledi.

Hatırlayacağınız üzere, bir evvelki haberimizde, geliştiricinin de bilgilendirmesi ile içeriğin tamamlandığını sizlere aktarmıştık. Frogwares duyuruda, oyunun geliştirilme sürecinin büsbütün bittiği ve başından sonuna kadar oynanabilir olduğunu da belirtti. Halihazırda cilalama evresine devam ediliyormuş.

Duyuruda yer verilen bir öteki ayrıntı ise, Sherlock Holmes: The Awakened’ın standart sürüme ek olarak iki Özel sürümünün olacağı. Deluxe sürümü ekstradan altı Yan misyon paketi ve altı Özel kıyafet içerecek. PC platformuna Özel olan Premium sürümü ise, Deluxe sürümünün içeriğine ek olarak, dijital sanat kitabı ve müzik albümü ile gelecek.

Sherlock Holmes: The Awakened Sistem Gereksinimleri

En Düşük Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
  • İşlemci: Intel Core i5-3470 yahut AMD Ryzen 3 1200
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 770, 4 GB or AMD Radeon R9 380, 4 GB

Önerilen Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
  • İşlemci: Intel Core i7-6700 yahut AMD Ryzen 5 2600
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060, 6 GB yahut AMD Radeon RX 590 XT, 8 GB

Sherlock Holmes: The Awakened Konusu

Hikaye olarak bizi 1884 yılına götüren ve serinin birinci Sefer Cthulhu Mitosu ile birleştiği yine üretimde, Sherlock Holmes ve yardımcısı Dr. John H. Watson Avrupa bölgesi ve Birleşik Devletler genelinde yaşanan bir sıra garip kayboluşları araştırılmaya başlayacaklar. Ne Mevcut ki bu araştırmaları, ikilinin yollarının Antik Tanrı’ya tapan karanlık bir tarikat ile kesişmesine neden olacak. Vakte karşı verilecek olan yarışta, bir yandan tarikatı durdurmaya çalışacak iken bir yandan da gerçeklik ile doğaüstüyü birbirinden ayırmaya çalışacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir