Shadow Gambit: The Cursed Crew’in Yeni Görüntüsü Toya of Iga’yı Tanıtıyor

Genel Mar 20, 2023 Yorum Yok

Mimimi Games yayıncılığını da üstlendiği yeni oyunu Shadow Gambit: The Cursed Crew’dan yeni bir görüntü daha paylaştı. Bu geliştirici görüntüsünde oyunun Kreatif Yöneticisi Dominik Abé ve Tasarım Önderi Moritz Wagner, oyunun geliştirme sürecindeki kanıyı ve oyunu vizyonunu paylaşmışlar.

Videoda bir de lanetli mürettebatın oynanabilir üyelerinden birini daha birinci Defa tanımış oluyoruz: Toya of Iga. Bu lanetli ninja korsan tıpkı vakitte geminin de aşçısı, Özel yeteneği ise ışınlanabilmek ve uzun aralıklardan düşmanları öldürebilmek.

  • Mimimi Games, Shadow Gambit İle Bizi Karayiplere Götürecek!

Mimimi Games bu yeni karakteri şöyle açıklamış:

Muhtemelen seçtiğiniz rastgele bir sözlükte “havalı” sözünün karşılığı olarak ölümsüz bir ninja korsan suikastçı aşçı bulacaksınız.

Karşınızda Red Marley’in lanetli korsan mürettebatından Iga’lı Toya! Kendisi geminin aşçısıdır ve ekseriyetle mürettebat için lezzetli, ruh aşılanmış yemekler hazırlar.

Ancak inanılmaz yetenekleri savaşta da bir tehdit olmasını sağlar. Yerde rastgele bir yere işaretçi olarak yerleştirebilir ve rastgele bir vakitte anında o pozisyona Geri ışınlanmak için kullanabilir. Bu, tehlikeli durumlardan hakikaten süratli bir biçimde kurtulmasını ve birebir vakitte kimi gelişmiş hareketler ve göz Müşteri öldürmeler yapmasını sağlar: Bir Hasım Toya ışınlandığı sırada işaretleyicinin üzerinde durursa, taarruza uğrayacak demektir.

Dahası, Toya düşmanları var pozisyonuna çekmek için bir düdük taşır. Oyuncular her iki beceriyi Bir arada kullandıklarında, düşmanları işaretleyiciye çekerek onlar için ölümcül tuzaklar oluşturabilirler.

Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir