Saints Row Steam Mağazasına Gelmeye Hazırlanıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 07, 2023 Yorum Yok

Saints Row Steam mağazasına yakında gelecek. Şimdilik resmi bir tarih duyurusu yok, fakat SteamDB sitesinde yaşanan değişiklik ile hazırlıkların tam gaz devam ettiği belirli oldu. Ayrıntılar haberimizde.

Saints Row serisinin aktüel oyunu, 23 Ağustos 2022 tarihinde PlayStation ve Xbox konsollarının yanı Dizi PC platformunda Epic Games mağazasına Vakit hudutlu Özel olarak satışa sunulmuştu. Teknik problemleri ile isminden uzun müddet Laf ettirmiş olan oyun, oyuncular tarafından pek kabul görmüş değil. Bununla Bir arada Embracer Group için de beklentilerin altında bir performans gösterdi.

Mart ayı içerisinde Ağustos ayına kadar olan süreçte sunulacak olan içerik takviyesinin akabinde, Saints Row için Steam mağazasına Geri dönüş yolu da döşeniyor üzere görünüyor. SteamDB sitesine yansıyan gelişmeye nazaran, 2017 yılında açılmış olan Project Athena artık Saints Row olarak karşımıza geliyor. Bu İsim değişikliği ise tam da bugün yapılmış. Bu da bizlere, oyunun Steam mağazasına geliş vaktinin yaklaştığını hatırlatıyor.

Saints Row Steam Mağazasına Ne Vakit Geliyor?

Saints Row, üstte da belirttiğimiz üzere 23 Ağustos 2022 tarihinde satışa sunulmuştu. diğer bir deyiş ile Valve mağazasına gelişi en erken 23 Ağustos 2023 olacak. Şayet Epic Games mağazasından satın almak istemiyorsanız, önümüzde dört aydan az bir vaktin kaldığını belirtelim.

Serinin sil baştan alındığı oyunda, yeni bir sokak çetesinin denetimine geliyor. Bu defa hayali Santo Ileso kentinde ve kendi hata imparatorluğumuzu oluşturma amacındayız. Elbette birebir gaye için yola çıkmış ve her biri farklı oynanış tecrübesi sunan Los Panteros, The Idols ve Marshall olmak üzere diğer üç rakip çete ile girişeceğimiz çabalar de bizi bekliyor.

Senaryo boyunca girdiğimiz çatışmalar dahil, oyunun genelinde otomobil, bisiklet, uçak, helikopter, VTOL, go-kart ve hatta wingsuit bile kullanabiliyoruz. Bulduğumuz Özel araçları da garajımızda saklayabiliyoruz.

Gelmiş geçmiş en ayrıntılı araç özelleştirme ve Ira yaratma sisteminin sunulduğu Saints Row oyununun Ira tarafında beden, yüz, saç ve kıyafet kapsamında The Boss’un Hariç görünüşünü değiştirebiliyoruz. Ayrıyeten serinin evvelki oyunlarına nazaran karakterimiz için daha Çok farklı ses seçeneği bulunuyor.

Son olarak, senaryoyu başından sonuna kadar arkadaşlarımız ile oynayabilme imkanı sunan kooperatif takviyesi ile satışa sunulan yeni oyunun çapraz platform takviyesinin olmadığını hatırlatalım.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir