ARK 2 Çıkış Tarihi Yeniden Ertelenebilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 07, 2023 Yorum Yok

Digital Domain tarafından hazırlanan yıllık rapora nazaran, ARK 2 çıkış tarihi için yine bir erteleme haberi görebiliriz. Her ne kadar Studio Wildcard bunun bir imla yanlışı olduğunu söylese de, geliştirilme kademesinde yaşanan sıkıntılar da bunun evvelce bir habercisi olabilir.

2020 yılının The Game Awards gösterisinde duyurulmuş olan ARK 2, PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilen ve birinci günden de Game Pass servisine gelecek. hikaye olarak da Genesis: Part 2 olaylarının sonrasında geçecek.

İlk başta 2022 yılında çıkacağı söylenmiş olsa da, sonradan 2023 yılına ve nihayet olarak Nisan ayının başında yapılan İzah ile 2024 yılına ertelenen devam oyunu için çıktığı yılın en düzgünleri ortasında yer alması ve nitekim olağanüstü bir tecrübenin yaşatılması hedefleniyor. Bu bağlamda, Unreal Engine 5 ile ilgili yeni bilgilerin edinilmesi de geliştirilme sürecini uzatıyor. Görünüşe nazaran, ARK 2 için erteleme haberiyle daha karşılaşabiliriz.

ARK 2 Çıkış Tarihi Tekrar Ertelenebilirmiş

Ark 2 News Twitter hesabı, Digital Domain tarafından hazırlanan yıllık raporun bir kısmını paylaştı. Bu rapora nazaran, devam oyununun 2025 yılının İlkbahar mevsiminde satışa sunulması hedefleniyor. Her ne kadar GamesRadar+ sitesinde yer Meydan haberin içeriğinde Studio Wildcard tarafından bunun bir imla yanlışı olduğu söylenmiş olsa da, geliştirilme sürecinde problemlerin yaşandığı biliniyor. Haliyle 2025 yılına ertelenmesi Fazla da sürpriz olmaz.

Kaliteli grafikleriyle dikkatleri üzerinde toplayan ARK 2 hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyun ile ilgili fikirlerinizi aşağıda yer Meydan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir