Rockstar’dan Ayrılan Leslie Benzies’in Yeni Oyunu MindsEye, Savlı Geliyor

Genel Mar 24, 2023 Yorum Yok

İskoçya merkezli Müstakil oyun stüdyosu Build A Rocket Uzunluk, geçtiğimiz Yıl Gamescom’da “EVERYWHERE” isimli “çoklu dünya oyun sistemi”ni duyurmuşlardı. Bu sistemin, nasıl bir Deneme sunacağını merakla bekliyoruz.

Bu sistem; “istediğiniz şahıs olabileceğiniz ve kendi yolunuzu oluşturabileceğiniz Ebedi olasılıklar dünyası sunan yeni bir platform” olarak tanımlanırken, uçsuz bucaksız Aleni dünyasında pek Fazla şey yapabileceğimiz, portallarla da yeni dünyalara yol alabileceğimiz söyleniyor.

Konuya EVERYWHERE ile girdik girmesine lakin, Biricik merak ettiğimiz bu oyun / platform değil. Leslie Benzies idaresinde geliştirilen MindsEye da kısa bir fragmanla çıktı karşımıza ve aklımızdaki sorulara yenilerini eklemeyi başardı:

MindsEye; yapımcılarının tarifiyle “fütüristik şirketler, komplo teorileri ve uğursuz yeni teknolojiler dünyasında geçen öykü odaklı bir aksiyon-macera oyunu”. Leslie Benzies, Rockstar North’a başkanlık yapmış bir isim. Münasebetiyle deneyimi konusunda hiç Kuşku yok. Yeni oyunu da sağlam geliyor diyebiliriz herhalde, o denli değil mi?

Hem MindsEye hem de EVERYWHERE, AAA imaller olarak isimlendiriliyor. EVERYWHERE, bu Yıl içerisinde çıkış yapacak. Birinci olarak PC’ye, sonrasında da öteki platformlara gelecek. Bakalım bu ikili bizlere nasıl bir tecrübe sunacak. Merakla bekliyoruz, yakından takipteyiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir