Resident Evil 4 Remake Modu The Mercenaries, Nisan’da Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 24, 2023 Yorum Yok

Resident Evil 4 Remake modu The Mercenaries, Capcom tarafından yayınlanan çıkış fragmanındaki duyuruya nazaran önümüzdeki ay geliyor. Fiyatsız olarak yayınlanacak olan mod, bilhassa serinin hayranlarının favori modlarının başında geliyor.

Uzun vakittir beklediğimiz Resident Evil 4 Remake, bugün prestijiyle satışa sunuldu. PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilmiş olan yine üretimde, Özgün oyuna sadık kalınıyor iken, hem görsellik hem de denetimler açısından Çağdaş hale getirildi. anne karakterimiz Leon Scott Kennedy, Raccoon Kenti tecrübesinin de tesiri ile biraz daha korkusuz olarak karşımıza çıkıyor. Las lagas parazitinin yarattığı çılgınlığın denetimindeki insanların tam manasıyla yansıtılabilmesi için de Ganado’lar da yine tasarlandılar.

Resident Evil 4 Remake Modu The Mercenaries Geliyor

Capcom tarafından yayınlanan çıkış fragmanına ek olarak, seriye Resident Evil 3: Nemesis ile iç olan The Mercenaries modunun da 7 Nisan 2023 tarihinde yayınlanacak olan fiyatsız içerik ile yine üretime iç olacak.

Serinin sevilen modlarının başında gelen The Mercenaries, tahliye helikopterinin gelişi öncesinde olabildiğince Çok puan toplamaya dayalı olarak işliyor. Elde ettiğiniz puanlara karşılık olarak yeni karakterleri açabilmeniz de Muhtemel oluyor.

2005 yılında çıkan Özgün oyunda, Leon Scott Kennedy, Ada Wong, Jack Krauser, HUNK ve Albert Wesker olmak üzere beş Ira ve dört farklı harita vardı. Her bir karakterin de kendisine mahsus silahları, eşyaları ve yetenekleri bulunuyordu. Her ne kadar Capcom şu Lahza için tekrar üretimdeki oyuna istikbal The Mercenaries modu için bir ayrıntı vermese de, Özgün oyundakine emsal bir işleyiş bizi bekliyor olabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir