Risk of Rain Returns Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

2013 yılında çıkmış ve roguelike elementleri içeren aksiyon platform oyunu için yenilenmiş sürüm olan Risk of Rain Returns duyuruldu. 2023 yılında çıkacak olup, PC (Steam) ve Switch için geliştiriliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Yine Hopoo Games tarafından geliştirilen ve o periyotta Chucklefish tarafından yayınlanmış olan Risk of Rain, kalıcı mevt özelliği içeriyor. Muhtemel olabildiğince kademe kaydetmenizin gerekeceği oyunu tercihen Biricik başınıza yahut çevrimiçi olarak üç arkadaşınız ile oynayabiliyorsunuz. Gizemli bir gezegende rastgele ortaya çıkan düşmanlar ile savaştığınız Risk of Rain oyununda anne amacınız ise meskene dönmek için ışınlanma aygıtını bulmak olacak.

Yenilenmiş Risk of Rain, Risk of Rain Returns Geliyor

Gearbox Publishing ve Hopoo Games tarafından yapılan İlan ile Risk of Rain Returns ise özüne sadık lakin gelişmiş bir versiyon olacak. O denli ki eşsiz yağma kombinasyonları, bütünüyle yeni Survivor karakterleri, dört bireye kadar kooperatif yahut birebir sistem üzerinden oynayabilmenizi sağlayacak revizyondan geçirilmiş Fazla oyunculu modu ve dahası ile gelecek.

Oynayış boyunca hünerlerimizi ve yeteneklerimizi kullanacak, yeni Survivor karakterleri bulacağız. Bu da her kezinde daha da kuvvetlenmemizi sağlayacak. Elbette Petrichor V gezegeninin yüzeyinde keşfedilmeye bekleyen pek Fazla Sır var ve bu bağlamda yeni oynanış halleri de karşımıza çıkacak.

Hikaye esasen gemimizin gizemli akına uğraması ile başlıyor ve ardından Survivor karakterleri kaçışmaya başlıyor. Oynayış boyunca yapacağımız keşifler ile bulacağımız bu karakterlerin ikisi bütünüyle yeni olacak ve genel olarak her bir karakterin her birinin kendisine mahsus yeteneği Mevcut ve bunlardan yararlanarak keşfedebileceğimiz yeni yollar açabileceğiz.

Duyuruya ait olarak yayınlanmış yeni fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir