Günün Ücretsiz Epic Games Oyunu İndirmeye Açıldı (20 Aralık)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Yılbaşında on beş fiyatsız oyun listesinde geldik beşinci sıraya ve günün ücretsiz Epic Games oyunu da aşikâr oldu. Bu sefer, kaçırmayı istemeyebileceğiniz bir oyun Mevcut karşımızda. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Günün Fiyatsız Epic Games Oyunu

Bugün prestijiyle dağıtılan yeni fiyatsız oyun, daha evvelce Haziran ayında da verilmiş olan Wolfenstein: The New Order. Yirmi dört saat boyunca fiyatsız olacak ve kütüphanenize bir defa eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olabileceksiniz.

Wolfenstein: The New Order Hakkında

MachineGames tarafından geliştirilen Wolfenstein: The New Order, Bethesda Softworks yayıncılığında 2014 yılında PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için satışa sunulmuştu. hikaye olarak Naziler’in İkinci Dünya Savaşı’nı kazandıkları 1960’ların Avrupa bölgesinde geçiyor ve Wolfenstein için bir devam niteliği taşıyor. Cenk gazisi William “B.J.” Blazkowicz rolündeyiz ve Naziler’in dünya üzerindeki kararını durdurmaya çalışıyoruz.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Bir arada epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir