Resident Evil 4 Remake Modu The Mercenaries Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 07, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanacağı tarih duyurulan Resident Evil 4 Remake modu The Mercenaries, bugün prestijiyle oyuncuların beğenisine sunuldu. Şayet modu Özgün oyunda da oynamış ve sevmişseniz, gözünüz aydın. Şimdi denememişseniz de, eğlenceli bir modun sizi beklediğini söyleyebiliriz. Ayrıntılar haberimizde.

Orijinal Resident Evil 4 oyununun sevilen modları ortasında yer Meydan The Mercenaries, kısım içinde en Çok puanı toplamaya dayalı bir işleyişe sahip ve bunu tahliye helikopterinin gelişine kadar yapmanız gerekiyor. Elde ettiğiniz puanlara karşılık olarak yeni karakterleri açabilmeniz de Muhtemel oluyor. Geçtiğimiz ay içerisinde yapılan İlan sonrasında, bugün yayınlanan yeni güncelleme ile The Mercenaries modu Resident Evil 4 Remake oyununa da getirildi.

Resident Evil 4 Remake Modu The Mercenaries Detayları

Ücretsiz güncelleme ile bugün eklenen mod, birinci etapta bütün silahları ile Leon karakterini kullanımımıza sunuyor. Şu Lahza için seçilebilir Biricik harita ise varsayım edebileceğiniz üzere Village. Yeni haritalar ve farklı karakterler ise etap kaydettiğiniz sürece açılacak. Her bir elde, Time Orb’ları (Zaman Küreleri) toplarayarak Geri sayım sayacını uzatabiliyor ve daha yüksek skor toplayabiliyorsunuz.

Bu modda ayrıyeten düşmanları öldürerek ve gelen hücumları savuşturarak kısa müddetliğine etkin hale getirebildiğiniz Mayhem Mode’u da başlatabiliyorsunuz. devinim suratınızın ve atak gücünüzün artması sayesinde, hem daha Çok puan elde ediyor hem de öldürdüğünüz düşmana karşılık olarak Geri sayım sayacını daha da uzatabiliyorsunuz.

Öte yandan, IGN tarafından keşfedilen bir ayrıntıya nazaran, The Mercenaries modunda oyun içi satın alım Laf konusu. Aslında bu, Resident Evil 4 Remake ile ilgili olarak daha evvelden yayınlanan raporlarda da dikkat çeken bir ayrıntıydı. Çevrimiçi mağazalardan alacağınız geliştirme biletleriyle, evre kaydetmeyi hızlandırabiliyorsunuz. örneğin silahınızın geliştirme ağacında daha süratli ilerleyebiliyor ve rastgele bir vakitte silahın Özel geliştirmesine erişebilmeniz Muhtemel oluyor.

Son olarak, Capcom tarafından yapılan İzah ile Resident Evil 4 Remake PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox Series platformları genelinde dört milyon adet satışına ulaşmış durumda ve daha şimdiden Aka bir ticari muvaffakiyet elde edeceğinin sinyallerini de vermiş oldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir