Resident Evil 4 Remake Geliştirilme Aşamasının Sonlarındaymış

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

Capcom, Resident Evil 4 Remake geliştirilme kademesini tamamlamak üzereymiş. Bu da, yakın bir vakitte oyun ile ilgili daha Çok şey göreceğimiz manasına geliyor. Şirket tarafından yapılan açıklamanın ayrıntıları haberimizde.

Önümüzdeki yılın en Fazla beklenen oyunları ortasında, hiç elbet ki tekrar üretim Resident Evil 4 de bulunuyor. Geçtiğimiz yılın Haziran ayındaki State of Play yayınının açılışında duyurulmuş ve hepimizi sevince boğmuştu. 24 Mart 2023 tarihinde satışa sunulacak olan yine imal, PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştiriliyor.

Her ne kadar bir müddet öncesine kadar Xbox One için de Amazon üzerinde listelenmiş olsa da, şimdi Japon oyun devi tarafından bu konsola sahip olan kullanıcılar için müjdeli bir İlan yapılmadı.

Resident Evil 4 Remake Geliştirilmesi Tamamlanıyor

Hatırlayacağınız üzere yakın bir Vakit Evvel ise Japon oyun mecmuası Famitsu, Çehre kırktan Çok geliştiriciye istikbal Yıl planları sorulmuştu. Hatta mümkün bir Metal Gear Solid duyurusunun birinci işareti de bu formda verilmişti. Bahsi geçen geliştiricilerin ortasında, Resident Evil 4 Remake üreticisi Yoshiaki Hirabayashi de var. Hirabayashi tarafından verilen bilgiye nazaran, geliştirilme basamağının sonlarına geliniyormuş.

“24 Mart tarihindeki çıkışına hazırlık kademesinde, Resident Evil RE:4 hakkında daha Çok bilgi sunmak için sıkı çalışıyoruz. Oyunda tıpkı vakitte nihayet kademeye geldik. Grup bir ortaya geldi ve biraz daha yeterli hale getirmek için uğraşıyor. Lütfen biraz daha bekleyin.”

Bu elbette bizler için iki açıdan heyecan verici. Birincisi, Aka buluşmaya Çok bir Vakit kalmadı. İkincisi ise merak edilen daha Çok bilgiye ek olarak, yeni fragmanlar ve oynanış görüntülerinin da Fazla yakında geleceğinden emin olabiliriz. Muhtemelen yakın bir vakitte yeni bir Resident Evil Showcase duyurusu ile karşılaşabiliriz.

Yeniden imal Resident Evil 4 oyununda, orijinalinin özüne sadık kalınacak ve hem görsellik hem de denetimler açısından Çağdaş hale getirilecek. Leon Scott Kennedy tecrübelerinin de getirisi olarak biraz daha korkusuz olacak iken, Las lagas parazitinin yarattığı çılgınlığın denetimindeki insanların tam manasıyla yansıtılabilmesi için de Ganado’lar da tekrar tasarlanacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir