Rainbow Six Filmi, John Wick Yönetmenine Emanet

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 18, 2023 Yorum Yok

Bildiğiniz üzere Rainbow Six, Tom Clancy tarafından yapılan romanlara dayalı bir seri için ak perde uyarlaması geliyor. Bu hafta içerisinde yaşanan yeni gelişmelere nazaran, Rainbow Six filmi direktör koltuğunda John Wick serisini bilenlerin tanıdığı İsim Chad Stahelski oturuyor.

2021 yılının Nisan ayında Prime Görüntü üzerinden yayınlanmış olan Without Remorse için bir devam niteliği olacak sinema, Paramount Pictures tarafından hazırlık evresinde. Hatırlatma yapmak gerekir ise başrol koltuğunda oturan Michael B. Jordan (Creed), birinci sinemanın sonunda Rainbow kod isimli bir takım kurmaya karar veriyordu. Ne Mevcut ki ikinci sinemada bizi neyin beklediği şimdi açıklık kazanmış değil.

Chad Stahelski ile Rainbow Six Sineması Geliyor

John Wick serisi ile tanıdığımız ve Ghost of Tsushima sinemasının de direktörlüğünü yapan Stahelski, Rainbow Six için heyecanlanmak ismine bir Öbür Sebep ve bu bağlamda da beklentiler oldukça arttı diyebiliriz.

Eski bir denizci olan başrol karakterimizin CIA bünyesinde memleketler arası terör örgütlerine karşı çabasının bahis edinileceği Rainbow Six hakkında şimdilik pek bir şey bilinmiyor. Bununla Birlikte Ubisoft şirketinin de projenin hangi pozisyonunda bulunduğu da söylenmemiş.

The Hollywood Reporter tarafından aktarılana nazaran, Without Remorse bilakis ak perde gösterimi olacakmış. Michael B. Jordan birebir vakitte Müstahsil pozisyonunda da bulunacak iken, kendisine Elizabeth Raposo (Outlier Society), Akiva Goldsman ve Greg Lessans (Weed Road Pictures) ve Josh Appelbaum ve Andre Nemec (The Saw Mill) de eşlik edecekmiş.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir