PUBG Mobile Ramazan Ayını Etkinlikler ile Kutluyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 05, 2023 Yorum Yok

Popüler Battle Royale oyununun taşınabilir versiyonu PUBG Mobile Ramazan Ayı‘nı hudutlu periyodik etkinlikler ve mükafatlar ile kutlar iken, yeni bir de öyküyü oyuncular ile buluşturuyor. Ayrıntılar haberimizde.

PUBG Mobile Ramazan Ayı Etkinliklerini Duyurdu

Dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, Ramazan ayını geçtiğimiz Yıl Aka muvaffakiyet yakalayan serinin yeni macerası Medcezir’i yayınlayarak kutluyor. Bu yeni macerada Ramazan Ayı’nın buğulu ışıltısı altında, bir düşmanın Birden saldırısına karşı koymak için tekrar bir ortaya gelen, bölünmüş bir ailenin yer aldığı yeni bir hikaye ortaya çıkıyor. Buna ek olarak Ramazan: Medcezir kampanyası yeni bir sandık, Edebi Ay Damlası aktifliği, bugün açılan ve içinde Fazla sayıda Faaliyet ve Ödül bulunan Ramazan Pazarı’nı oyuna ekliyor! Bu yılki kampanya ile oyuncular, Hilal Prensesi, Süper Prens ve Edebi Ay Damlası isimli bu Özel Ramazan setlerinin kilidini açma fırsatına sahip olacak.

Bugünden itibaren oyuncular Ramazan Pazarı’nın Aka açılışına Şahit olmak için PUBG MOBILE’a girebilecekler! Bu gösterişli yeni lobi Ramazan Hazinesi, Ramazan Gayreti, Ramazan Dilekleri, Popülerlik Sıralaması ve Ramazan Bayramı üzere bir sıra aktiflikle dolu olacak. Oyunculara Çeşitli Özel mükafatlar sunulacak ve bunlar ortasında kalıcı olarak saklanabilen Gelgit Askeri Seti de yer alacak. Ramazan Pazarı’nın Cömert avantajlarına sadece 30 Nisan’a kadar erişilebilecek, bu yüzden sakın kaçırmayın!

Ayrıca, 14 Nisan’a kadar Hilal Prensesi ve Mükemmel Prens setinin yanı Dizi Altın Prens / Dansçı Prenses / Altın Tetik seti de iç olmak üzere Türlü hoşluklar ve ödüllerle dolu yeni Ramazan Ayı sandığı da oyunda yer alacak. Oyuncular ayrıyeten 26 Nisan’a kadar sürecek olan ve pürüzsüz ve şık Edebi Ay Damlası sonuncu seti ve yeni M249 yükseltilebilir silahı içeren Edebi Ay Damlası aktifliğine katılabilecekler.

Ramazan Ayı şenliklerinin bir modülü olarak PUBG MOBILE, Özgün bir senfonik modül üretmek için Synchron Stage Vienna ile Amel birliği yaptığını duyurmaktan da Haysiyet duyuyor. Bu Amel birliği ile PUBG MOBILE | Ramazan Medcezir, yakında bir müzik görüntüsüyle karşınıza çıkacak. Oyuncular müziği oyun içinde Ramazan Pazarı aracılığıyla kalıcı olarak saklayabilecekler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir