Cyberpunk 2077 Overdrive Modu ile Göz Alıcı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 05, 2023 Yorum Yok

Bilhassa Cyberpunk 2077, NVIDIA şirketinin yeni teknolojileri için bir nevi Camekan misyonu de görmeye başladı desek palavra olmaz. Ekran kartı üreticisi ne Vakit bir yeni teknoloji duyuracak olsa, mutlak suretle CD Projekt RED tarafından geliştirilmiş olan Aleni dünya dünya aksiyon-rol yapma oyunu baş sırada yer alıyor. Bu haberimizde de bir yenisi ile karşımızda. Cyberpunk 2077 Overdrive Modu için göz Müşteri bir fragman yayınlandı.

11 Nisan 2023 tarihinde yayınlanması beklenen yeni ışın izleme teknolojisi olacak Overdrive Modu, oyuna ‘yol izleme’ olarak da bilinen tam ışın izleme takviyesi kazandıracak. öbür tekniklerden farklı olarak, Fer kaynaklarının sayısı sınırsız olacak. Bu sayede, nesnelerin gölgeleri, yansımaları ve global aydınlatılmaları tam manasıyla olması gerektiği üzere sağlanacak.

Cyberpunk 2077 Overdrive Modu Fragmanı

Aşağıdaki fragmandan da görebileceğimiz üzere, otomobil farlarından sokak lambalarına kadar her şeyin ışın izlemesi oluyor ve bu bağlamda da Fazla daha gerçekçi bir Belde ortamı ile karşı karşıya kalıyoruz.

Ekran kartı üreticisi NVIDIA, bu teknolojiden tam randıman alabilmemiz için DLSS 3 takviyesi de sunan GeForce RTX 40 serisi grafik işlemci ünitelerini öneriyor. Zati aykırı olsa şaşardık, değil mi? Şayet bahsi geçen donanıma sahip değilseniz, her ne kadar Premium abonelik fiyatları zamlanmış olsa da GeForce Now üzere bir alternatif de Laf konusu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir