PUBG: Battlegrounds’un Vikendi Haritası Yenileniyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Krafton tarafından gerçekleştirilen Geliştirici Konuşması ile PUBG: Battlegrounds’un Vikendi haritası için yenilenerek Geri dönme muştusunu verdi. Vikendi Reborn ismi altında yapılan duyurunun ayrıntıları haberimizde.

Güney Kore menşeli şirketin yaptığı açıklamalara nazaran, haritanın yenilenmiş versiyonunda teleferik özelliği ve laboratuvar kampı üzere yeni bir alana ek olarak, Comeback BR sistemi, harita Yardımcı eşyaları, levye (turuncu olanından :P), kar arabası üzere birçok şeyde bizi bekleyecek. Açıklamaların ayrıntıları ise şöyle;

PUBG: Battlegrounds’un Vikendi Haritası Tekrar Doğuyor!

Başlangıçta PUBG: BATTLEGROUNDS Geliştirme Planı 2022 aracılığıyla duyurulan Vikendi, 21.1 Güncellemesi PC için 6 Aralık ve konsol oyuncuları için 15 Aralık’ta yayınlanacağı Vakit Vikendi Reborn ismiyle resmi olarak Geri dönecek. Yenilenen Vikendi Reborn haritasını deneyimlemek isteyen oyuncular, bugün PC test sunucusuna giriş yapabilirler. Aşağıda, Vikendi Reborn canlı yayını sırasında sunulan özelliklerin ayrıntıları bulunmaktadır.

Vikendi Reborn

Karlarla kaplı harita 6x6km’lik bir haritadan 8x8km’lik bir haritaya genişlediğinden, oyuncular yakında tekrar doğan Vikendi haritasının Misli gerçekliğiyle yüzleşecekler. Oyuncular dikkatli olmalılar ki Vikendi Reborn, yeni Tipi Bölgesi de iç olmak üzere birçok şiddetli şartı açığa çıkaracak. Bu bölge, harita boyunca görünen Fazla Türlü kar fırtınaları nedeniyle oyuncuların görüşünü sınırlayacaktır. Vikendi Reborn’a gelen Fazla sayıda özellik ve bölgeleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

Yeni Özellik: Teleferik – Teleferik, oyuncuların haritada Gezmek için kullanabilecekleri yeni bir ulaşım modudur. Her istasyon için iki güzergah vardır ve güzergah başına sırf bir Teleferik çalışır. Bu Teleferikler büsbütün otonomdur ve istasyonlarına vardıklarında binmeye Amade halde olacaklardır. Bu yeni ulaşım modu yalnızca Vikendi’de var olacak.

Yeni Alan: Laboratuvar Kampı – Vikendi’nin dönüşüyle Bir arada kuzeybatıdaki donmuş gölün etrafına Laboratuvar Kampları kurulmuş ve dağılmıştır ve her kampın boyutu ve yapısı farklıdır. Belli Laboratuvar Kamplarına alarmlar da heyetidir ve Ganimet Droplarından eşyalar çıkarıldıktan sonra Çabucak etkinleştirilecekler. Ganimet Droplarından bahsetmişken, Laboratuvar Kamplarında farklı cinsteki droplara ilişkin belli öğelerle Birlikte yeni bir sandık çeşidi ortaya çıkabilir.

  • Sarı Ganimet Dropları: Destek eşyaları, Fırlatılabilirler, M79 yahut Tertip 3 Ekipmanı ortaya çıkabilir.
  • Kırmızı Ganimet Dropları: Vikendi’de bulunan silahlar (cephane dahil) ve potansiyel Bakım Paketi silahları ortaya çıkabilir.
  • Mavi Ganimet Dropları: Vikendi’de bulunan silah eklentileri ortaya çıkabilir.

Yeni Sistem: Comeback BR – Geri Dönüş BR sistemi, oyuncuların savaşa bir yerine üç Kez Geri dönmesi için Vikendi Reborn için ayarlandı. Elenen oyuncular, maça Geri dönmek için hayatta kalmaları gereken Comeback BR arenasına girene kadar grup üyelerini izleyecekler. Biricik bir maç sırasında Yekün üç Geri Dönüş BR basamağı gerçekleşecek. Bir oyuncu maça döner lakin bir Sefer daha elenirse, iştirakçi toplama etabında ölürse bir sonraki basamağa katılabilecek. ek olarak, birinci ve/veya ikinci etapta ölen oyunculara bir sonraki kademede tekrar Deneyim fırsatı verilir. Geri Dönüş BR kademesinin başlamasını beklerken bir ekip elenirse, otomatik olarak maçı kaybeder.

Yeni Yerlerde Tanıdık Özellikler – Sırf Deston’da bulunan tanıdık özellikler Vikendi’ye de ulaştı! Harita Yardımcı Eşyaları (Ascender Eklentisi ve Yardımcı Paraşüt) Vikendi’ye giren her oyuncuya sağlanırken, Yükselenler Gözlemevi ve Kömür Madeni’ndeki binalara iliştirilmiştir. nihayet olarak, harita boyunca Ascender Kuleleri ve Yakıt Pompaları inşa edildi.

Levyeler, Hazır! – Oyuncular artık haritadaki Çeşitli objelerle etkileşim kurmak için levye kullanabilirler. Oyuncular, dolapları ve kilitli binaları açmak için levye kullanabilirler. Levyeler, dolaplar ve kilitli binalar ile etkileşime girecek biçimde donatılmalıdır.

Karı Parçalayarak Geçmek – Kar Arabası Vikendi’ye Geri döndü! İki oyuncuya kadar karda azamî 120km/s süratle ilerleyebilir ve Kar Arabasının suratı artık düz yüzeylerde, betonda, yollarda yahut Misli tabanda düşmeyecektir. Oyuncu ayrıyeten şoför koltuğundan tabancalarla ateş eder.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir