Far Cry 6: Lost Between Worlds Genişlemesi Tanıtıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Önümüzdeki ay yayınlanması beklenen Far Cry 6: Lost Between Worlds, bugün Ubisoft tarafından gerçekleştirilen canlı yayın ile tanıtıldı. Oyunun Game of the Year Edition sahiplerine fiyatsız olarak sunulacak olan genişleme, bizi bir Kez daha Dani Rojas rolünde epeyce farklı ve Farklı bir tecrübe sunacakmış üzere görünüyor. Yapılan tanıtımın ayrıntıları haberimizde.

Far Cry 6: Lost Between Worlds Genişlemesinde Neler Olacak?

Bugün Far Cry 6 genişletme tanıtımı canlı yayını sırasında Ubisoft, Far Cry 6’ya istikbal yeni bir genişletme paketi olan Lost Between Worlds’ün 6 Aralık’ta 135 ₺ (PC için) karşılığında yahut Yükseltme Kartı’nın bir modülü olarak Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 ve Windows PC için Ubisoft Store ile Epic Games Store’da erişilebilir olacağını duyurdu.

Far Cry 6: Lost Between Worlds’te oyuncular, Dani Rojas’ın öyküsünün Yara’nın parçalanmış versiyonunda geçen heyecan verici yeni bir kısmına başlayacak. Gizemli bir göktaşının düştüğü bölgeyi keşfederken Dani, Fe isimli vücutsuz bir Ömür formunun eşliğinde dünyalar ortasında bulunan çarpık bir boşlukta kendini bulacak. Oyuncuların, her biri Dani’nin hayatta kalma mümkünlüğünü artıran ve onları düştükleri yerden kaçmaya bir adım daha yaklaştıran beş kayıp parçayı toplayarak Fe’nin bozuk Uzay gemisini onarmaları gerekecek.

Kayıp modülleri bulup getirmek için oyuncuların, Rift (Yarık) isimli 15 şiddetli ve etkileyici bölgede ilerlemek için gerilla hünerlerini kullanmaları gerekecek. Rift’lerde her köşede pusuya yatmış insansı ve hayvansı kristal düşmanlar yani Shardface’ler bulunuyor. Gökyüzünde asılı duran paramparça bir kale ve ölümcül tuzaklarla dolu su altındaki Esperanza üzere her bir özgün olan Rift’lerde oyuncular, farklı tehlikelerle ve dünya dışı pürüzlerle karşılaşacak. Oyuncular, her Rift’i nasıl ele alacaklarını seçebilirler. Yol boyunca kuvvetli silahlar ve araçlar da bulabilirler. Bölgeye dağılmış güç kesimlerini toplayan oyuncular, gerekirse kendilerini canlandırabilir ve Rift’i kaldıkları yerden yine Deneyim bahtını elde edebilir. Çokça dallanan yollar, platform keşfi ve ağır andan anne aksiyon ile oyuncular, bu çarpık dünyada ustalaşırken her denemede eşsiz bir tecrübe yaşayacaklar.

Görev tamamlandıktan sonra oyuncular, Fe’nin kuvvetli ekipmanını alacak ve rejime karşı devam eden uğraşta manevî bir üstünlük için Yara’ya Geri götürebilecekler.

Ayrıca Ubisoft, Far Cry 6’nın yeni oyuncular için fiyatsız Deneyim sürümünü bugünden itibaren Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 ve Windows PC için Ubisoft Store ile Epic Games Store’da sunacağını duyurdu. Oyuncular Isla Santuario bölgesini keşfedebilecek. Özgürlük çabasına devam etmek isteyenler oyun ilerlemelerini koruyacak ve de oyun, Dönem Kartı ve DLC içeriğinde indirimlerden yararlanabilecek.

Oyun Güncellemesi 6 yayımlandı ve oyuncular Yara’ya dönerek merakla beklenen New Game+ modunun eklenmesiyle en sevdikleri misyonları her zamankinden daha kuvvetli bir halde yine yaşayabilir ve oyun sonu teçhizatlarını ve silahlarını yeni oyun oturumlarına taşıyabilirler. Bu güncelleme ayrıyeten, oyunculara Yara’nın bütün gizli sırlarını ortaya çıkarmada rehberlik sağlayan “Completionist Aid” özelliğini sunuyor.

Ubisoft ayrıyeten Far Cry 6’dan evvelki olayların öyküsünü anlatmak için Audible ile Bir arada çalışıyor. Altı kısımlık sesli dizi, Giancarlo Esposito’nun Antón Castillo rolünde yer aldığı Far Cry 6 takımı tarafından seslendiriliyor ve 2023’te çıkacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir