PUBG: Battlegrounds’a Devasa Bir Tavuk Geliyor!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 31, 2023 Yorum Yok

Her Yıl 1 Nisan tarihini es geçmeyen Battle Royale oyunu, bu seneyi de es geçmeyecek. Yapılan yeni İlan ile PUBG: Battlegrounds‘a devasa bir tavuk konuk olacak. Beraberinde acayip Battle Royale ismiyle yeni bir mod da getiriyor. Pekala bizleri bu kere neler bekliyor? Ayrıntılar haberimizde.

PUBG: Battlegrounds’a Devasa Bir Tavuk Uğrayacak

Her 1 Nisan’da PUBG: BATTLEGROUNDS, eşsiz bir değişikliğe sahip Özel bir mod sunar. 2020’de Fantasy Battle Royale ile başladığımız serüvende, 2021’de POBG – The Original Battlegrounds ile 8-bit’e kavuştuk ve 2022’de Monster Chicken Royale ile büsbütün devasa canavar moduna geçtik. Bu Yıl ise, LABS içinde acayip Battle Royale modunu hazırlayarak, oyunculara yeni ve yırtıcı bir tecrübe sunuyoruz.

10 Nisan’a kadar var olan acayip Battle Royale, oyuncuların Özel yetenekler kullanarak dev canavar tavuklar ve zombilere karşı savaştığı yabanî bir mod olacak. Lone Survivor karakterinin “rüyalarına” dayanan, bu akıllara sakinlik veren 1 Nisan tecrübesi; oyuncuların zombilerden, şanssız oyunculardan yahut tavuklardan OP Coinleri toplayarak daha yüksek HP, hasar almama, düşmanları harita üzerinde görme yeteneği üzere Özel güçler ve daha fazlası için süreksiz OP eşyaları satın almalarını sağlar. Standart Battle Royale’de olduğu üzere, ayakta kalan nihayet kadro kazanırken maç sonundaki birinci üç ekip da gelecekteki maçlar için ekstra OP Coinleri kazanır.

Oyuncuların moddan daha Çok Beğeni almaları için, acayip Hayatta Amblemi, Avcı Sandıkları ve anahtarlarını kazanabileceği acayip Battle Royale aktiflikleri de hazırladık. acayip Battle Royale ve ilgili bütün etkinlikler hakkında ek detaylar BURADAN bulunabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir