Evil Dead: The Game – Game of the Year Edition Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 31, 2023 Yorum Yok

Saber Interactive ve Boss Team Games, Evil Dead: The Game – Game of the Year Edition duyurusunda bulundular. Bu sürüm ile oyunun Steam mağazasına da gelişi müjdelendi. Pekala Game of the Year sürümünde neler olacak? Ayrıntılar haberimizde.

Simgesel Ash Williams karakterin başrolünde olduğu Evil Dead: The Game, 13 Mayıs 2022 tarihinde satışa sunulmuştu. PC tarafında sonlu periyodik Epic Games mağazasına Özel olan oyun, konsol tarafında da PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için çıkmıştı.

Ash Williams ağabeyimize ek olara, Kelly Maxwell, Pablo Simon Bolivar, Scotty, Lord Arthur iç birçok Kıymetli Ira ortasından seçim yapıyor ve dört Benlik kümeler halinde Knowby kulübesi iç birçok Kıymetli yerde yirmi beşten Çok silahı kullanarak hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Evil Dead: The Game – Game of the Year Edition Geliyor

Bu hafta prestijiyle yeni bir duyuruya imza atan Saber Interactive ve Boss Team Games, Evil Dead: The Game – Game of the Year Edition versiyonunun 26 Nisan 2023 tarihinde satışa sunulacağının haberini verdiler. PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Seris konsollarının yanı sıra, PC tarafında da Epic Games ve Steam mağazalarına da gelecek. Evet, yanlış okumadınız. Oyun artık Steam mağazasına da geliyor.

Game of the Year, altı içerik paketine ek olarak, Who’s Your Daddy iç daha fazlası ile oyuncular ile buluşacak. Tercihen Müstakil satın alabileceğimiz yahut yeni sürüm ile ek fiyat ödemeden sahip olabileceğimiz Who’s Your Daddy, yeni bir Survivor, yeni bir Demon ve Ash, Amanda ve Pablu için yeni kıyafetler içerecek. Ash Williams karakterinin babası Brock Williams, kadro arkadaşlarına yardım edebilmek ismine kullanabileceği ve gruptaki Williams ailesi üyelerinin sayısına nazaran dinamik olarak değişen birkaç halesi bulunuyor.

Yeni Demon Schemer ise Baal’dan esinlenilmiş ve hayatta kalanların başını ilüzyonlar ile karıştıran bir tuzak uzmanlığı var. Ayrıyeten Meat Puppet’ları da hayatta kalanların panik düzeyine bağlı olarak, Çeşitli akınlar ile fazladan hasar veriyorlar.

Ek içerikte ayrıyeten farklı güçleri, yetenekleri ve pek Fazla kozmetikleri ile Çeşitli Survivor ve Demon karakterler olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir