PS Plus Essential Aralık 2022 Oyunları Sızdırıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Yılın nihayet ayına girmeye hazırlandığımız bugünde, resmi İlan öncesinde PS Plus 2022 Essential Aralık 2022 oyunları sızdırıldı. Muhtemelen Sony Interactive Entertainment tarafından yapılacak olan İlan için Çok beklemeyebiliriz. Ayrıntılar ise haberimizde.

Geçtiğimiz haftalarda olduğu üzere Dealabs forumlarından billbil-kun bizlere merak ettiğimiz ayrıntıları aktardı. 6 Aralık 2022 Salı günü prestijiyle indirmeye başlayabileceğiniz yeni ayın oyunları Mass Effect Legendary Edition, Biomutant ve Divine Knockout olacakmış üzere görünüyor. Her ne kadar kullanıcı tarafından sızdırılan ayrıntılar her kezinde gerçek çıksa da, yanılma hissesinin olabileceğini her daim hesaba katmakta fayda var.

PS Plus Essential Aralık 2022 Oyunları Hangileri Olacak?

  • Mass Effect Legendary Edition (PS4)
  • Biomutant (PS4, PS5)
  • Divine Knockout (PS4, PS5)

Mass Effect Legendary Edition (PS4)

Orijinal üçlemenin bulunduğu bu paket, her üç oyunu da promosyon silahları, zırhlar ve paketler iç olmak üzere kırkın üzerinde indirilebilir içerikleri Biricik bir pakette oyunculara sunuluyor. Bunların yanı sıra, 4K UHD ve HDR takviyesi ile uygunlaştırılmış modeller, gölgelendirmeler, görsel efektler, ışıklandırma, Meydan derinliği ve tam çözünürlüklü ses olmak üzere her üç oyunun da teknik manada bir epey geliştirilmiş olduğunu söyleyelim.

Biomutant (PS4, PS5)

Experiment 101 tarafından geliştirilen Aleni dünya oynanış sunacak aksiyon-rol yapma oyunu, THQ Nordic tarafından yayınlanmıştı. 2021 yılının Mayıs ayında satışa sunulmuş olan oyunda, kılıç ve silah kullanabilen ve dövüş sanatı hareketleri yapabilen insan biçimindeki bir kemirgenin rolüne bürünüyoruz.

Kullanılan dönüşüm sistemi sayesinde, senaryo boyunca karakterimiz gelişiyor ve buna bağlı olarak da yeni güçler ve dirençler kazanıyor. Bununla birlikte, her bir dönüşümün çatışma ve hayatta kalış halimize tesiri oluyor. Ayrıyeten yakın dövüş ataklarımızı, Irak aralı silahlarımızı ve Psi güçlerimizi birbirleri ile Çeşitli hallerde kullanarak, çatışmalardan galip çıkmaya çalışıyoruz. Biomutant’ta etraftan bulduğumuz eşyalar ile yeni silahlar ve zırh üretebilmemiz de Mümkün oluyor.

Divine Knockout (PS4, PS5)

Dünyanın Biricik üçüncü Şahıs platform dövüş oyununda rableri nakavt etmeye çalışıyoruz. Ufak fakat kudretli bir Allah oluyor, üç boyutta da savaşıyor ve arkadaşlarımızı haritanın dışına atarak karar sürmeye çalışıyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir