PS Plus Essential Ağustos 2022 Oyunları Sızdı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda olduğu üzere, PS Plus Essential Ağustos 2022 oyunları da sızdırıldı. Bir defa daha sahneye çıkan Dealabs, önümüzdeki ay hangi oyunları oynayacağımızın haberini evvelden verdi. Artık teyit için Sony Interactive Entertainment tarafından yapılacak olan açıklamayı bekliyoruz. Ayrıntılar haberimizde.

Açıkçası billbil-kun’un performansının son derece âlâ olduğunu söylemek gerek. Geride bıraktığımız aylarda ortaya döktüğü listelerin hiçbiri yanlış çıkmamıştı. Kullanıcının yeni yayınladığı listeye nazaran, Ağustos ayının birinci Salı günü prestijiyle indirmeye açılacak olan PS Plus Essential Temmuz 2022 oyunları Tony Hawk’s Pro Skater 1+2, Yakuza: Like A Dragon ve Little Nightmares olacak.

PS Plus Essential Temmuz 2022 Oyunları Detayları

  • Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 (PS4 ve PS5)
  • Yakuza: Like A Dragon (PS4 ve PS5)
  • Little Nightmares (PS4)

Yeni ayın oyunları 2 Ağustos 2022 Salı günü prestijiyle indirmeye açılacak iken, halihazırdaki Arcadegeddon, Crash Bandicoot 4: It’s About Time ve The Dark Pictures Anthology: Man of Medan’ın Essential aboneleri için hala erişime açık olduklarını belirtelim. Öbür bir deyişle, şimdi bu oyunları eklememişseniz, hala altı günlük bir sürenizin olduğunu hatırlatalım. Yeni oyunların ayrıntıları ise şöyle;

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 (PS4 ve PS5)

Gelmiş geçmiş en efsanevi kaykay oyunlarını tekrar oyna. Baştan aşağıya inanılmaz HD kalitesinde yenilenen Tony Hawk’s Pro Skater ve Tony Hawk’s Pro Skater 2’yi içeren bu efsanevi koleksiyonu oyna. Tüm profesyonel kaykaycılar, düzeyler, özel numaralar ve daha fazlası büsbütün yenilenerek geri geldi.

Yakuza: Like A Dragon (PS4 ve PS5)

Yakuza: Like a Dragon oyununun konusu Yokohama kentinde geçiyor. Evlat edinildiği Arakawa ailesinin başı olan Masumi Arakawa’nın buyruğuyla Jo Sawashiro tarafından işlenen hatası üstlenen ana karakterimiz Ichiban Kasuga, on sekiz yıl mahpusa mahkum oluyor. Çıktığında hiçbir biçimde karşılanmadığı üzere bir de üstüne eski arkadaşlarının ihanetine uğrayarak infaz teşebbüsüyle karşı karşıya kalıyor. Yaşanan olaylardan sonra kendisini Yokohama kentinde bulan Ichiban, burada yine güçlenebilmek için büyük bir çabaya girişiyor. Ne var ki gücün peşinde olan sırf kendisi değil ve bu yolda Çin mafyası, Seiryu klanı ve Geomijul örgütü üzere şiddetli rakipleri olacak.

Little Nightmares (PS4)

Bizi çocukluk endişelerimiz ile karşı karşıya getiren oyun aşina olduğumuzdan farklı bir dünyaya hakikat götürüyordu. The Maw ismi verilen bu dünya, çürümüş ruhların bir sonraki yemeklerini beklediği bir orta durak olarak düşünülebilir. Bu dünyada kapana kısılmış olan Six isimli minik ve garip bir kahramanın yerine geçiyor ve kaçabilmek için de kendi endişelerimizle yüzleşiyoruz. Düşmanlarımız ile köşe kapmaca oynadığımız senaryo boyunca keşfedilmesi gereken birçok farklı gizem ve ölümcül tehlikeler de bizleri bekliyor haliyle.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir