Oxenfree 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 22, 2023 Yorum Yok

Netflix ve Night School Studio tarafından yapılan İlan ile Oxenfree 2 çıkış tarihi netlik kazandı. Steam mağazasında İstek listenize alabiliyor iken, PlayStation ve eShop mağazalarında da ön-sipariş ile satın alabiliyorsunuz.

Oxenfree 2 Çıkış Tarihi Ne Vakit?

Night School Studio tarafından hem geliştirilmiş hem de yayınlanmış olan kaygı cinsindeki grafik macera oyunu Oxenfree için devam niteliği taşıyan Oxenfree 2: Lost Signals, 2021 yılında duyurulmuştu. Bu kere yayıncı pozisyonunda Night School Studio stüdyosunun sahibi olan Netflix şirketinin bulunacağı oyun, 12 Temmuz 2023 tarihinde PC (Steam), Switch, PlayStation 4 ve PlayStation 5 ve Netflix platformu üzerinden de yayınlanacak.

Hikaye olarak Oxenfree 2: Lost Signals, birinci oyunun beş Yıl sonrasındaki bir vakitte geçecek. Riley olarak, gizemli radyo sinyallerini araştırmak için Camena kasabasına dönüyor ve pek de ummadığımız bir görünüm ile karşı karşıya kalıyoruz. Amacımız ise, yeni bir geçit açmak isteyen Parentage isimli kümesi durdurmak olacak. Hatırlayacağınız üzere birinci oyunda bir Küme genç, farklında olmadan bir geçit açmış ve gerçeklik ile Vakit çizgisi ortasında çatlak oluşturmuştu.

Senaryo boyunca diyalog seçimlerimiz ile karakterimizin öteki karakterler ile münasebetini ve öykünün akışını şekillendireceğimiz devam oyununda, telsizimiz ile her Lahza her yerde bağlantı kurarak ek bilgiler edinebilecek ve kasaba halkının durumunu Denetim edebileceğiz. Elbette bu da bizim tercihimize bağlı olarak gelişecek.

Steam üzerinde Türkçe altyazı ve arayüz takviyesine sahip olan Oxenfree 2: Lost Signals, PlayStation ve eShop üzerinde ön-siparişe açılmış durumda. PlayStation Plus aboneliğiniz varsa % 25 indirim ile 179.25 TL ve Switch eş değer oranda bir indirimle alabiliyorsunuz. Avrupa mağazasında 13.49 euro iken, Amerika mağazasında ise 14.99 dolar (75 Gold Points biriktirmiş olmanız lazım) karşılığında alabiliyorsunuz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir