NieR: Automata Switch için de Gelecek

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Drakengard serisinin yanı oyunu olup da 2010 yılında satış sunulan NieR için bir devam niteliği taşıyan NieR: Automata, PlatinumGames tarafından geliştirilmiş ve Square Enix yayıncılığında 2017 yılında PC (Steam) ve PlayStation 4 için satışa sunulmuştu. Bir sonraki yıl Become As God sürümü ile Xbox One için de uyarlanan NieR: Automata Switch için de duyuruldu.

Hikayeye nazaran, öteki bir dünyadan gelen mekanik varlıklar nedeniyle insanlık devayı aya kaçmakta buluyor. Lakin çok geçmeden, bir karşılık verilebilmesi için insansı robot askerler gönderiliyor. Bu atak, dünyanın uzun vakit evvel unutulmuş olan gerçeğini açığa çıkartacak olan makineler-insansı robotlar ortası bir savaşın başlamasına yol açıyor.

Bizlere epey hoş bir açık dünya sunan NieR: Automata, hem uzak hem de yakın aralıklı savaşlar yapabilme imkanı sunuyor. Dönüşümlü olarak A2, 2B ve 9S karakterlerini yönetebildiğiniz oyunda, çeşitli silahlar topladığınız, düzey atladığınız, yeni savaş yetenekleri öğrendiğiniz ve oynayış tarzınıza nazaran hazır setinizi (loadouts) özelleştirebildiğiniz RYO elementleri de içeriyor.

NieR: Automata Switch Kullanıcılarıyla Buluşacak

Bugünün Nintendo Direct Küçük yayınında Switch için duyurulmuş NieR: Automata The End of YoRHa Edition, hem dijital hem de kutulu olarak 6 Ekim 2022 tarihinde satışa sunulacak. Bu sürüm, ana oyun ve üç zorlayıcı kolezyum ve ek kostümler içeren 3C3C1D119440927 içeriğini barındıracak. Ayrıyeten çıkış gününden itibaren fiyatsız olarak 6C2P4A118680823 içeriğini de indirebileceksiniz. Ayrıyeten Switch platformuna özel yeni kostümler ve aksesuar seçenekleriniz de olacak.

Kutulu sürümün ise karakter dizayncısı Akihiko Yoshida tarafından yapılmış sembolik bir sanat çalışması ve konsept sanatkarı Koda Kazuma tarafından hazırlanmış ve A2 karakterini içeren bir değiştirilebilir kutu tasarımı bulunacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir