MultiVersus, Haziran’da Birkaç Aylığına Uykuya Dalıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 28, 2023 Yorum Yok

MultiVersus, birkaç aylığına uykuya dalacak. Geliştirici stüdyo, Aleni betanın Haziran ayın sonlarına yanlışsız durdurulacağını ve son sürümün ise 2024 yılının birinci aylarında satışa sunulacağını duyurdu.

PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmiş olan MultiVersus, Temmuz ayı içerisinde Aleni beta evresi ile yayınlanmıştı. Batman, Superman, Wonder Woman, Harley Quinn, Shaggy, Bugs Bunny, Arya Stark, Tom ve Jerry, Jake the Dog, Finn the Human, Steven Universe ve Garnet iç birçok karakterin bulunacağı oyunda, tercihen arkadaş(lar)ınız ile rakiplerinize karşı yahut birbirinize karşı gayret edebilmeniz Mümkün oluyor.

Maçlar çevrimiçi kooperatif oynanışa dayalı olarak gerçekleşen MultiVersus için Vakit içerisinde yeni içerikler yayınlanmış olsa da, birinci ayında yakaladığı Aka popülariteyi Vakit içerisinde yavaş yavaş kaybetmişti.

MultiVersus, 2024 Yılında Dönecek

Bir müddettir kesin sürümüne ne Vakit kavuşacağı merak edilen oyun için Player First Games tarafından yapılan İlan ile bir müddetliğine fişin çekileceğine karar verilmiş. 25 Haziran 2023 tarihi prestijiyle açık beta basamağı sona erecek ve MultiVersus çevrimdışı hale gelecek. Dahası ise güncellemeler de durdurulacak. Bu kararın, oyunun 2024 yılının birinci aylarında yapacağı çıkışı için yapılacak olan hazırlıklara tam manasıyla odaklanabilmek için alındığını söylüyor geliştirici stüdyo.

En aşağı beş aylık bir mühlet boyunca oyuncular çevrimiçi modlara ve özelliklere erişim sağlayamayacaklar. The Lab moduna çevrimdışı olarak kısıtlı erişim sunulacak iken, Lokal File üzerinden Fazla oyunculu maçlara yapabilecek ve geçerli kozmetiklere erişim sağlayabileceksiniz. Ayrıyeten kaydettiğiniz etabın da en son sürüme aktarılacağı söylenmiş. Yani sarf ettiğiniz uğraşlar boşa gitmeyecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir