Morbid: The Lords of Ire’dan Bir Fragman Paylaşıldı

Genel Mar 20, 2023 Yorum Yok

Morbid: The Seven Acolytes, piksel piksel grafiklere sahip bir aksiyon RYO idi. İzometrik souls-like olmak üzere bir tezi vardı. İşin içine bir de Lovecraft teması eklenmişti. Başarılı olmak için bütün tuşlara basıyor üzereydiler 🙂 Gelin görün ki, oyunun o denli Fazla İlgi çektiğini söylemek pek de Mümkün değil.

Bununla birlikte, geliştirici grup pes etmedi, geçtiğimiz ay devam oyunu Morbid: The Lords of Ire’ı duyurdular. Artık de bir fragmanla karşımıza çıkmış bulunuyorlar:

Bu sefer piksel grafiklerden 3. boyuta transfer olmuş bir oyun Mevcut karşımızda. ancak o denli beklentiyi de Fazla yükseltmemek lazım, grafikler Yine nostalji yaptıracak seviyede üzere geldi bana, bilmem sizler ne düşünürsünüz. Hasebiyle oyun İlgi çekmek için kıssaya ve oynanışa sırtını dayamaya çalışacak üzere.

Lovecraft denildiğinde akla Olağan ki “delilik” geliyor, bu oyunda da birincisindeki “akıl sıhhati sistemi”nin (sanity system) geliştirilmiş bir versiyonunun kullanıldığı belirtiliyor. Kararlarınız dünyayı etkilerken, karakterlerin akli istikrarı düşmanların yaklaşım biçimini belirliyor, ayrıyeten birtakım Özel yetenekleri de kullanabiliyorsunuz.

Morbid: The Lords of Ire, bir aksilik olmazsa bu Yıl içerisinde oyun severlerle buluşacak. Bakalım birinci oyundan daha Çok İlgi çekmeyi başarabilecek mi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir