Marvel: Future Fight için Thor Sineması İçerikleri Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Marvel: Future Fight için Thor Sineması içerikleri, oyuncuların beğenisine sunuldu. Thor, Thor (Jane Foster) ve Valkür kostümlerinin ve çok daha fazlasının eklendiği içeriklerin ayrıntılar haberimizde.

2015 yılı içerisinde çıkmış olan harika kahraman temalı Marvel: Future Fight, Netmarble Games tarafından Android ve iOS tabanlı aygıtlar için geliştirilmişti. Direkt Disney bünyesindeki Marvel Entertainment şirketine bağlı olan oyun için bu hafta ülkemizde de vizyona girecek olan Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü sinemasını kutlamak maksadıyla yeni bir oyun içeriği yayınlıyor. Yapılan açıklamanın ayrıntıları şöyle;

Marvel: Future Fight için Thor Sineması İçerikleri Geldi

Netmarble, rekorlar kıran taşınabilir RYO MARVEL Future Fight için Marvel Stüdyoları Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü’nden esinlenilen dünya dışı içeriğinin olduğu yeni güncellemeyi yayınlıyor. Oyuncular, Harika Kahraman kostümleri, bir Efsanevi Savaş kısmı, özellik güncellemeleri ve daha fazlası üzere yeni oyun özelliklerinin tadını çıkarabilecek.

Bugün itibariyle oyuncular çok beklenen sinemanın çıkmasını kutlayıp, Thor, Thor (Jane Foster) ve Valkür kostümlerini giyerek ilgilerini sergileyebilecek. Üstün Makûs İlah Kasabı Gorr’u içeren Yeni Efsanevi Savaş kısmı “Yeni Asgard’ın Kaderi” ayrıyeten eklendi. Ek olarak Thor Yardımcı yetenekle Kategori-4’e geliştirilebilir ve Thor (Jane Foster) En son yetenek ile Kategori-3’e geliştirilebilir. Angela, Skurge ve Yok Edici’yi içeren kahramanları seçerek Uyanmış Yetenek ve Potansiyel Yükseltme alınabilir.

Bu güncellemenin bir kesimi olarak yeni geliştirmeler ve özellikler oyuncu tecrübesini geliştirmek için eklendi. S.H.I.E.L.D. Arşivi oyun cihanında çeşitli eşyalardan toplanacak yeni datalar eklenirken, güncellenmiş Kullanıcı Arayüzü sayesinde oyuncular artık İçerik Mükafatlarını rahatça denetim edebilir. Ek olarak oyuncular Çoklu Cihan İstilası Sıralama Sistemi ile şahsî skorlarına nazaran mükafatlar alabilecek.

Dünya çapında 120 milyondan fazla oyuncusu olan MARVEL Future Fight şu anda dünya çapında App Store ve Google Play’de mevcuttur.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir