Çağdaş Warfare 2 Açık Beta Eylül Ayında Başlayabilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Yeni bir rapora nazaran, Modern Warfare 2 Açık Beta testi Eylül ayı içerisinde düzenlenebilir. Resmi bir açıklama olmasa da, emniyetli bir isim tarafından aktarılan ayrıntılar kapsamında hazırlanan rapor buna işaret ediyor. Pekala şu an için belirtilen tarihler ne? Ayrıntılar haberimizde.

Türlü türlü söylentilerin akabinde Call of Duty: Çağdaş Warfare 2, geçtiğimiz ayın başlarında duyurulmuştu. 2019 yılında çıkmış olan Call of Duty: Çağdaş Warfare için bir devam niteliği taşıyacak olan oyunda, terörist komplosunu bozmaya ve Birleşik Devletler’e yönelik bir saldırıyı etkisiz hale getirmek için uğraş vereceğiz. Senaryoda ayrıyeten Meksika Özel Kuvvetler’den Albay Alejandro Vargas ve muhalifler üzere yeni müttefiklerimiz de olacak.

Önceki Call of Duty oyunlarında olduğu üzere, tanıtımlar ana senaryo ve çok oyunculu modlar olmak üzere kısımlara ayrıldı. Haliyle şu an için çok oyunculu modların tanıtılacağı vakti bekliyoruz. Bildiğiniz üzere resmi duyuru öncesinde yaşanan bir sızıntı ile hem Vault Edition ayrıntılarını hem de tekrar bir Açık Beta testi düzenleneceğini öğrenmiştik.

Şu an için Activision yahut Infinity Ward tarafından teste ait bir açıklama yapılmamış olsa da, sızdırdığı bilgiler sonucunda değerli bir isim haline gelmiş olan Ralph Valve tarafından yayınlanan bir rapor değerli bilgiler içeriyor.

Modern Warfare 2 Açık Beta Tarihleri Ne Vakit?

What If Gaming üzerinden yayınlanan rapora nazaran, Eylül ayı içerisinde başlayacağı söylenen Açık Beta testinde PlayStation kullanıcılarının yeniden önceliği olacak. Ön-sipariş ile satın alanlar için 15 Eylül 2022 tarihinde başlayacak iken, 17 Eylül 2022 tarihinde de bütün PlayStation kullanıcıları iştirakte bulunabilecekler.

Diğer yandan, Call of Duty: Çağdaş Warfare II oyununu ön-sipariş ile PC, Xbox One ve Xbox Series kullanıcıları 22 Eylül 2022 tarihinde, bu platformlardaki bütün kullanıcılar ise 24 Eylül 2022 tarihinde teste iştirakte bulunabilecekler. Dünya genelinde dileyen bütün oyuncuların, platform fark etmeksizin teste katılabilecekleri tarih ise 26 Eylül 2022 olarak belirlenmiş.

Ralph Valve, çok oyunculu modların Ağustos ayı içerisinde tanıtılabileceğine de işaret ediyor. Bu tanıtım sırasında, merak edilen ayrıntıların yanı sıra oyunun klâsik modlarına ve yeni sistemlere bakış atacağımız ve birkaç sürprizin bizi beklediği oynanış gösterimi yapılacakmış.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir