İptal Edilen Black Ops 4 Senaryo Modu Görüntüleri

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 15, 2023 Yorum Yok

İptal edilen Black Ops 4 senaryo modu görüntüleri, Reddit üzerinden yapılan paylaşım ile ortaya çıktı. Erken bir safhadan alınan imajlar, birinci şahıs perspektifinden silah ve Ira animasyonlarını gösteriyor. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Call of Duty 2023 Hakkında Yeni Bilgiler Sızdırıldı


Black Ops 4, Call of Duty serisinde anne senaryo modu ile oyuncuların karşısına çıkmamış olan şimdilik nihayet oyun olma özelliğini taşıyor. O denli ki, Blackout ismi altındaki Battle Royale, Multiplayer ve Zombies modları bulunuyor. Her ne kadar anne senaryo modu bulunmuyor olsa da, Specialist sistemi kapsamındaki her bir Ira için farklı vazifeler bulunuyor ve bu vazifeleri yaptıkça da kararın fonu derinlik kazanıyordu. 

Ağutos ayı içerisinde Reddit üzerinden paylaşımda bulunan Purpletoaster20, baştan planlanıp da sonradan iptal edilen senaryo moduna ait Değerli ayrıntıları ortaya dökmüştü. O denli ki, Career ismiyle karşımıza istikbal olan senaryo modunun bizi 2070 yılına götürecekti ve global salgın ve iklim felaketi sonrasında yaşanan kaos ile geçen Yıl anlatılacaktı. 

İptal Edilen Black Ops 4 Senaryo Modu Görüntüleri

Senaryo modunun ikiye iki vazife tabanlı olacağı söylenir iken, tercihen Biricik başımıza yahut Yapay zeka karakterler ile oynayabilmemizin Muhtemel olacağı da belirtilmişti. Yakın bir Vakit Evvel ise Yeniden Reddit üzerinden Ok-Bass isimli kullanıcı tarafından yapılan bir paylaşım ile senaryo modunun geliştirilme evresindeki imajları sızdırıldı. Bu sayede, birinci şahıs perspektifinden silah animasyonlarının erken safhadaki halini görebiliyoruz. Ayrıyeten üç boyutlu animasyonlar da ekranımıza geliyor. 

Recently found in-dev cutscenes and animations from Black Ops 4’s Career campaign.
by u/Ok-Bass-4379 in Blackops4

İptal Edilen Black Ops 4 Senaryo Modu Hakkında 

World United Nations ve Free People’s Army olmak üzere iki topluluğun bulunacağı modun oynanışı, ikiye iki misyon tabanlı bir yapıda olacak iken Biricik başımıza yahut Yapay zeka karakterler ile de oynayabilecektik. Birinci dördünün tamamlanmaya yakın olduğu söylenen bu vazifelerin PvE ve PvP kısımlarının, araç kullanımının, Black Ops 3 stili yeteneklerinin ve Yan gayelerinin de olacağı söylendi. 

Yaptığımız taraf seçimine bağlı olarak, moddaki ilerleyişimiz etkilenecekti. Bunun yanı sıra, daha Aka altı hikaye yeri üzerindeki birkaç vazife dahil, her biri on beş yahut yirmi dakika sürecek vazifelerde kazananın ve kaybedenin de tesiri olacaktı. 

Aşama kaydetme sisteminin ise Black Ops 3 gibisi olacağı belirtilmişti. Yani modu oynayarak tecrübe puanı kazanacak ve yeni silahlar, yetenekler ve ekipmanlar açabilmek Muhtemel olacaktı. Ayrıyeten karakterinizin ve yardımcınızın cinsiyetini ve kozmetiklerini özelleştirebilecektik. 

Career modunun misyonlarını Müstakil herkese oynatma listelerinde oynayabileceğiniz Skirmish ve Özel oyun modları da bulunacaktı. Kesin oyunda Zombies Custom Mutations olarak yer Meydan bu sistem, Career modundan yine tasarlanmıştı. Skirmish ise Temel oyun ayarları üzerinde ince ayarlar yaparak kendi senaryo tecrübemizi yaratmamıza İmkan tanıyacaktı. 

Son olarak, dönemlik içeriklerin de yayınlanması planlanıyordu. Her dönem üç yeni vazife sunacaktı. Ayrıyeten Black Ops 3’ün Nightmares’ının devamı için de hazırlıklar vardı. Career haritalarında geçecek ve Brutus ve Panzer Soldat isminde yeni düşmanlar içerecekti. İki kadronun misyonları Muhtemel olabildiğince süratli bir halde tamamladığı ve altı oyunculu hayatta kalma olmak üzere iki farklı oynanış modunun olacağından da bahsedilmişti. 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir