Hitman Üçlemesi World of Assassination Adıyla Birleştirilecek

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

IO Interactive tarafından yapılan İlan ile Hitman üçlemesi, Hitman: World of Assassination ismi altında bir ortaya getirilecek. Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.

2015 fuarında duyurulmuş olan Hitman, World of Assassination üçlemesini başlatmıştı. Her ne kadar birinci iki oyun stratejik planlama doğrultusunda kısımlar halinde yayınlanmış olsa da, IO Interactive stüdyosunun serinin haklarını daha sonradan Square Enix şirketinden alması ve üçüncü oyunun yayıncılığını da yapması ile kısımlar halinde yayınlanma planından bütünüyle vazgeçilmiş ve bir Tüm olarak bizlere sunulmuştu. 

2021 yılının Ocak ayında PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia, Xbox One, Xbox Series ve bulut servisi üzerinden Switch için satışa sunulmuştu. 

Geliştirici grup odağını yeni James Bond oyuna kaydırmış olsa da, ortadan geçen Vakit zarfında içerik manasında desteklenmeye devam edilen Hitman 3 için yeni bir İlan yapan IO Interactive, üçlemenin nihayet oyununun Hitman: World of Assassination olarak isimlendirileceğini ve üçlemedeki Tüm içeriklerin sistemli hale getirileceğini ve Biricik bir oyun olarak birleştirileceğini duyurdu. 

Hitman Üçlemesi, World of Assassination Olacak

26 Ocak 2023 tarihi prestijiyle üçlemenin birinci iki oyunu dijital mağazalardan kaldırılacak ve Hitman: World of Assassination, yeni kullanıcıların ulaşabileceği Biricik Çağdaş Hitman oyunu olacak. Halihazırda bu birinci iki oyuna sahip olanlar ise meselesiz bir biçimde kütüphanelerinden indirip oynayabilecekler. 

Hitman: World of Assassination içeriğinde, Hitman Game of the Year Access Pass, Hitman 2 Standart Access Pass  ve Hitman 3 oyunları bulunacak ve yetmiş dolar fiyat etiketine sahip olacak. Şayet halihazırda üçüncü oyuna sahipseniz, yeni oyun için fiyatsız yükseltme yapma imkanı sunulacak. 

Danimarka menşeli stüdyo, Hitman: World of Assassination için bir de Deluxe paketinin yayınlanacağını duyurdu. Otuz dolar fiyatı olacak bu paket, Hitman 3 için Deluxe paketi ve Seven Deadly Sins Collection ve Hitman 2 Expansion Access Pass içerecek. Bu içeriğe sahip olan kullanıcılar, ek fiyat ödemeden yükseltme yapabilecekler. Tüm içeriklere sahip olmayan kullanıcıların da Müstakil olarak Biricik tek satın almaları Muhtemel olacak. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir