Günün Ücretsiz Epic Games Oyunu İndirmeye Açıldı (28 Aralık)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

Günün fiyatsız Epic Games oyunu indirmeye açıldı. Birinci günlere nazaran artık kaliteli oyunlar çıkmaya başladı. Bugün de onlardan bir tanesi karşımıza çıktı. Pekala günün fiyatsız oyunu hangisi oldu? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Günün Fiyatsız Epic Games Oyunu: Mortal Shell

Cold Symmetry tarafından geliştirilmiş ve Playstack tarafından da yayınlanmış olan Mortal Shell, parçalanan bir dünyada direncinizi ve akıl sıhhatini test eden bir aksiyon-rol yapma oyunu oluyor. Steam mağazasında % 70 indirimle 14.70 TL’ye satılan oyunu, yirmi dört saat boyunca fiyatsız olarak kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

Mortal Shell Hakkında

Hikaye, insanlığın çürümekte olduğu yozlaşmış bir dünyada geçiyor. Gizemli Dark Father tarafından verilen Buyruk üzerine dindar destekçilerin gizli yerlerini bulmanız ve sonrasında da kuvvetli düşmanların üstesinden gelmeniz ve kutsal salgı bezlerini toplamanız gerekecek.

Tek başınıza ilerleyeceğiniz senaryoda, diyarın dört bir yanına saçılmış Mortal Shell ismi verilen kayıp savaşçıların ruh kalıntıları olacak. Ele geçirmeniz durumunda da yeteneklerini ve silah bilgilerini elde edebileceksiniz.

Çatışmaların tıpkı Dark Souls serisinde olduğu üzere stratejiye dayalı olacağı Mortal Shell oyununda, çizgisel olmayan bir senaryo sunulacak. Haliyle diyarı dilediğiniz üzere gezebileceksiniz. Karşınıza çıkacak olan Mortal Shell’ler ile aranızdaki bağı kuvvetlendirdikçe, doğuştan gelen yeteneklerini de daha yeterli kullanabileceksiniz. Geliştirmeler yapabilecek, kılıcınızı asit ile keskinleştirebilecek ve ataklarınızı güçlendirecek karanlık gizemli yetenekler öğrenebileceksiniz.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epey Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Bir arada hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir