Ghost of a Tale 2 Resmi Olarak Doğrulandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

İlk oyunun hayranları tarafından uzun vakittir talep edilen Ghost of a Tale 2, Twitter üzerinden yapılan bir paylaşım ile doğrulandı. Şimdilik hakkında pek bir ayrıntının bulunmadığı oyun ile ilgili birinci ortaya çıkanlar haberimizde.

Oyun dizayncısı ve DreamWorks ve Universal Pictures emektarı Lionel “Seith” Gallat tarafından geliştirilmiş olan Ghost of a Tale, 2018 yılında PC için çıkmıştı. 2019 yılında PlayStation 4 ve Xbox One için de satışa sunulmuş olan oyunun nihayet durağı ise 2020 yılı prestijiyle Amazon Luna ve Switch olmuştu.

Tilo isimli sempatik bir farenin başından geçenlerin anlatıldığı Ghost of a Tale, Dwindling Height Keep sırlarını araştırmaya ve saklılığa ek olarak hack-and-slash biçimi oynanışın Yargıç olduğu senaryo ile bizlere sunuyordu. Epey derin bir Ira gelişiminin ve dikkat çeken görselliğin Yargıç olduğu oyunun masalsı yapıda ve sempatik olduğunu söyleyebiliriz.

Ghost of a Tale 2 Geliyor!

Uzun vakittir bir devam oyunu beklenmiş olsa da, SeithCG rastgele bir ümit verici İlan ile karşımıza çıkmamıştı. Ne Mevcut ki yakın bir Vakit Evvel bu durum değişti ve devam oyunu resmen ortaya çıktı.

Yalnız bunun daha Fazla bir doğrulama olduğunu söyleyebiliriz. Zira Twitter üzerinden paylaşım yapan geliştirici, bu paylaşıma bir görsel iliştirerek “Bu Fare’yi gördünüz mü?” diyor.

Paylaşımda da görebileceğiniz üzere, devam oyunu Unity motoru yerine Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor. Yani bu, Ghost of a Tale 2 PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkacak manasını taşıyor.

Ne yazık ki bunların haricinde rastgele bir ayrıntı verilmiş değil. Haliyle duyurunun ne Vakit yapılacağı meçhul ve buna ait bir imada da bulunulmamış. Geriye kalan Biricik şey ise, beklemek ve olacakları görmek. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir