Günün Ücretsiz Epic Games Oyunu İndirmeye Açıldı (26 Aralık)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

Dünün Death Stranding bombasının akabinde, sırada neyin olduğu merak ediliyordu. Elbette Gizemli Oyun olarak listelenmiş olan oyun için seçilen görselde, tavşan kulaklı bir yumruk görmüştük. Pekala ne kastediliyor? Günün fiyatsız Epic Games oyunu da geçtiğimiz dakikalarda aşikâr oldu. Bakın altından ne çıktı. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Günün Fiyatsız Epic Games Oyunu Aşikâr Oldu

Bugünün fiyatsız oyunu, 2021 yılının Ekim ayında çıkışını gerçekleştiren ve Aralık ayında Epic Games mağazasına da gelen F.I.S.T.: Forged In Shadows Torch oldu. Aksiyon ve platform tipindeki oyunu Biricik kuruş ödemeden edinmek için buradan kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Yarın saat 19:00’a kadar vaktinizin olduğunu söyleyelim.

F.I.S.T.: Forged In Shadows Torch Hakkında

Metroidvania usulü bir haritada bir düzineden Çok eşsiz bölgeyi keşfet. Yumruk (Fist), Matkap (Drill) ve Kırbaç (Whip); yüksek kombo, yüksek hasar ve uzun menzilli taarruzlar ortasında meselesiz geçiş sağlayan büsbütün farklı dövüş tarzlarına sahip üç silahtır.

Altı Yıl Evvel Makine Ordusu (Machine Legion), birinci başta hayvanların yaşadığı Torch City’yi istila edip kolonileştirdi. Direniş savaşında eski asker olan Rayton, o vakitten beri inzivada yaşamaktadır. Arkadaşı zorla tutuklandıktan sonra Rayton, mekanik yumruğunu Geri alır ve direniş seyahatine başlar. Ancak mafya, asiler ve ordu ortasındaki daha Aka bir entrikaya dâhil olmayı asla beklemiyordur.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epey Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Bir arada hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir