Günün Ücretsiz Epic Games Oyunu İndirmeye Açıldı (21 Aralık)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

2023 yılına gerçek Geri sayım devam ederken, Amerika menşeli yayıncı tarafından başlatılmış olan kampanya kapsamında günün fiyatsız Epic Games oyunu indirmeye açıldı. Yüklü olarak tekrar verilen oyunlar karşımıza çıkmıştı. Bakalım bu kere menümüzde ne var? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Günün Fiyatsız Epic Games Oyunu Hangisi Oldu?

LEGO Builder’s Journey, bu günün fiyatsız Epic Games oyunu oldu. Önümüzdeki yirmi dört saat içerisinde buradan kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olabileceksiniz. Yarının fiyatsız oyunu ise, kapaktaki yer Meydan simgelere nazaran Fallout oyunu görecek üzere. Bekleyip görelim.

LEGO Builder’s Journey Hakkında

Kendini bir yandan LEGO modüllerinin şairane dünyasına kaptırırken öteki yandan da özgür bulmaca çözme tecrübesini yaşa.

LEGO Builder’s Journey, kimi talimatları izlememizi kimi de kuralları hiçe saymamızı isteyen, oynayanı içine çeken bir geometrik bulmaca oyunudur.

Kendini bir yandan LEGO modüllerinin şairane dünyasına kaptırırken diğer yandan da hür bulmaca çözme tecrübesini yaşa. İnişli çıkışlı, zorlukların ve hoş anların olduğu bir kıssa seni bekliyor. Builder’s Journey’de kendini keşfedip olman gereken şahıs olacaksın.

Çarpıcı ışın izleme teknolojisinin de kullanıldığı ve LEGO ögelerinin ekranlara bugüne kadar görülmemiş bir kalitede taşındığı bu oyunda soluk kesici LEGO dünyası gözlerinin önünde canlanacak.

Şimdi fiyatsız Yaratıcı Mod (Creative Mode) Güncellemesi dahil!

Oyuna eklenen bu yeni Yaratıcı Modda (Creative Mode) kendi dizaynlarını inşa edip paylaşabilecek ve yaratıcılığını Son gösterebileceksin.

Yaratıcı Modda (Creative Mode) kendi modellerini oluşturabilirsin. Farklı temalara sahip Bina tabanlarından birini seçip tasarlamaya başla. İster yarış arabası, ister korsan gemisi, istersen de oyundan yeni bir sahneyi oluştur. Fotoğraf Moduna (Photo Mode) girerek kamera açısını ayarlayabilir, fotoğrafın havasını değiştirebilir ve çektiğin fotoğrafı arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Birlikte hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir