Günün Ücretsiz Epic Games Oyunu İndirmeye Açıldı (17 Aralık)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Epic Games günlük olarak fiyatsız oyun dağıtmaya devam ediyor. Şimdiye kadar Bloons TD 6 ve Horizon Chase Turbo olmak üzere iki Müstakil oyun ile karşılaşmıştık. Geçtiğimiz yıllarda de olduğu üzere, baştan Daimi coşturmak yerine, Aka ve Ufak bütçeli oyunların karışık olarak önümüze sunulması tercih ediliyor. Günün ücretsiz Epic Games oyunu da indirmeye açıldı. Detaylar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Günün Fiyatsız Epic Games Oyunu Erişilebilir Oldu

Bugün fiyatsız Epic Games Store oyunu menümüzde Costume Quest 2 var. Birebir dünün Horizon Chase Turbo’su üzere bu oyun da daha evvelden kullanıcılara sunulmuştu. Şayet kütüphanenizde yoksa, TSİ 19:00’a kadar edinebilmeniz Mümkün olacak. Bakalım sırada hangi oyun var?

Costume Quest 2 Hakkında

Costume Quest 2, Costume Quest için bir devam oyunu oluyor. Bildiğiniz üzere birinci oyunda Reynold ve Wren kardeşler Trick-or-Treat oynarak yeni arkadaşlar edinmek için dışarı çıkıyorlar fakat kardeşlerden biri bir Yaratık tarafından kaçırılıyordu. Bize düşen ise Çok vakit kaybetmeden kaçırılan kardeşimizi bulmak ve yatma vaktinden Evvel konutta olmaktı. Costume Quest 2 ise yeni özellikler ve oynanış iyileştirmeleri içeriyor. Perili yerleri araştıracak, yeni kostümler giyecek ve düşmanlarınıza karşı kullanabileceğiniz yeni kartlar toplayacaksınız. Gayeniz ise Wren ve Reynold olarak Cadılar Bayramı’nı korumak olacak.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Bir arada hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir