GeForce Now Abonelik Ücretleri Yeniden Zamlanıyor!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Ülkemizde de Bayağı tanınan olan NVIDIA tarafından oyunculara sunulan bulut oyun servisi GeForce Now abonelik ücretleri için artırım gelişmesi ile karşımıza çıktı. Pekala aktüel fiyatlar ne kadar olacak? Ayrıntılar haberimizde.

Avrupa ve şimal Amerika bölgelerinde Mac için 2017 ve PC için de 2018 yılı içerisinde faaliyete gelmiş olan GeForce Now, haftalık olarak yeni oyunlar ve dahası ile güncelleniyor. NVIDIA Tesla ekran kartlarının kullanıldığı servisin kütüphanesinde bulunan oyunları, nihayet teknoloji bir sistem yerine yüksek süratli internet ilişkisi ile kuvvetli ekran kartları ve işlemciler sayesinde RTX ve DLSS dayanaklı olarak üst Tertip kalitede oynayabiliyorsunuz. Ayrıyeten Freestyle, Highlights ve Ansel uygulamaları kullanılabildiğini de söyleyelim.

2021 yılının Mart ayı prestijiyle sunucularının ülkemizde de faaliyete geçtiği ve halihazırda PC, Mac, destekleyen televizyonlar, Chromebook, Android ve iOS üzerinden erişim sağlayabildiğiniz GeForce Now servisi ile ilgili üzücü bir haber geldi. Bu Yıl içerisinde birkaç Defa zamlanan abonelik hizmetleri için, 2023 yılına girmeden ortaya bir artırım daha sıkıştırıldı.

Yeni GeForce Now Abonelik Fiyatları Ne Kadar Olacak?

22 Aralık 2022 Perşembe günü prestijiyle yansıtılacak olan artırım sonrası yeni abonelik fiyatları şöyle olacak;

  • 1 Aylık Premium Paket – 120 TL yerine 140 TL
  • 3 Aylık Premium Paket – 270 TL yerine 300 TL
  • 6 Aylık Premium Paket – 480 TL yerine 520 TL
  • 12 Aylık Premium Paket – 840 TL yerine 960 TL

Belirtilen tarihe kadar alacağınız paketler ve paket yenilemeleri var sayılar üzerinden fiyatlandırılacak. Haliyle, Şayet aboneliğinizi yenilemek üzere bir fikriniz Mevcut ise bu fırsatı kaçırmamanızı kıymetle tavsiye ediyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir