Günün Ücretsiz Epic Games Oyunları İndirmeye Açıldı (22 Aralık)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Günlük fiyatsız oyun dağıtımına devam eden Epic Games, her bir sonrakinin ne olacağına dair ipucunu da kapak fotoğrafının içerisine yerleştiriyor. Bu bağlamda, sıradakinin de Fallout yahut Metro serisinden bir oyunun yahut Duke Nukem olacağı iddia ediliyordu. Saatler 19:00 olduğunda, örtü açıldı ve günün fiyatsız Epic Games oyunları indirmeye açıldı. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Günün Fiyatsız Epic Games Oyunları: Fallout Serisi

Bu kere bir değil üç fiyatsız oyun, kullanıcıların beğenisine sunuldu: Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game, Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game, Fallout Tactics: Brotherhood of Steel. Şayet serinin klasik oyunlarını oynama fırsatınız olmamışsa, yarın saat 19:00 öncesinde kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game Hakkında

CRPG çeşidine yine hayat veren klasik kıyamet sonrası rol yapma oyununu gün yüzüne çıkardın. Fallout® S.P.E.C.I.A.L. sistemi sana Fazla farklı Ira cinslerini, bütün denetimin sende olduğu Kıymetli kararları ve gelişmeleri sunuyor. Medeniyetin altın çağından kalan harabeleri keşfet. Mutantlar, çeteler ve robot düşmanlarla konuşarak, onlardan saklanarak yahut onlara karşı koyarak ilerle. Gerçek kararları vermezsen, sonun çorak topraklarda pes etmiş öteki kahramanlarla tıpkı olur.

Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game Hakkında

Ataların çorak topraklarda dolanmaya başlayalı 80 Yıl oldu. Sen ise ilkel köyünü kurtarmak için Garden of Eden Creation Kit’i ararken ziyanlı radyasyonla, megaloman mutantlarla ve sonu gelmeyen palavra, kumpas ve ihanetle karşılaşacaksın. Artık bu yürekli yeni dünyadan kimsenin çıkarlı çıkamayacağını düşünmeye başlıyorsun.

Fallout Tactics: Brotherhood of Steel Hakkında

Bu dünyada kıymetsiz bir varlıksın. Topraktan doğmuş olabilirsin ancak seni çeliğe dönüştüreceğiz. Boyun eğmeyi öğreneceksin; öğrenmezsen yok olursun. Bu karanlık vakitlerde sana ilişkin Brotherhood grubun, tekrar yakılan uygarlık ateşi ile kasvetli ve radyasyonlu Çorak Topraklar’ın ortasında duran yegâne şey.

Silahların senin için dosttan öte olacak. Maharetlerini alt tabakadakilere ilham vermek ve zayıfları korumak için kullanacaksın. Doğal onlar bunu istese de, istemese de.. Grup arkadaşların sana ailenden daha yakın olacak ve hayatta kalanlar onur, hürmet ve Cenk ganimetlerine kavuşacak.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Birlikte hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir