Dragonflight 2023 Yol Haritası ile 6 Güncelleme Alacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Blizzard Entertainment tarafından yapılan paylaşım ile World of Warcraft: Dragonflight 2023 içerik yol haritası ortaya çıktı. Buna nazaran, Şayet bir erteleme haberi ile karşılaşmazsak, önümüzdeki sene altı güncelleme yayınlanacak.

Oyunun dokuzuncu genişleme paketi, 28 Kasım 2022 tarihinde yayınlanmıştı. Geçtiğimiz hafta içerisinde de birinci dönemi başlamış olan Dragonflight, bizleri Azeroth diyarına döndürmüş ve özelleştirebileceğiniz ejderha ırkı Evoker ile tanıştırmış ve Fazla daha fazlasının sunulacağının kelamı verilmişti. Bu bağlamda çalışmalarını devam ettiren Blizzard Entertainment, oyunun toplumsal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşım ile 2023 yol haritasına dair Değerli ayrıntıları paylaştı.

Dragonflight 2023 Yol Haritası Detayları

Sezonluk olarak yayınlanacak olan güncellemeler ile Trading Post özelliği, yeni dünya aktiflikleri, hikaye ve araştırma vazifeleri, içerik, sistem ve Holiday güncellemeleri, insan ve Orc zırhı, Aka bir zindan eklenecek.

İlkbahar ve yaz ortasında yayınlanacak olan 10.1 versiyonlu güncelleme ile ikinci dönem başlayacak ve yeni bir bölge, raid, PvP seansı, uzmanlık güncellemeleri, kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri ve dahasını içerecek. Üçüncü dönem ise 10.2 güncellemesi ile Sonbahar mevsiminde başlayacak. İçerik olarak, Tekrar yeni bir bölge, raid, PvP seansı, ek içerik ve özellikler ve dahası ile oyuncuların karşısına çıkacak.

Shadowlands sonrasında Dragonflight genişletme paketinin kendileri için ilaç üzere geldiğini belirten oyuncular, durumdan bir oldukça mutlular. Bununla Bir arada Chris Metzen’in de şirkete dönmüş olması ile Blizzard Entertainment tarafında epey uygun gelişmeler birbiri arkasına geliyor. Bu da World of Warcraft oyunun geleceği için heyecanlanmak ismine bir Öbür Sebep daha sayılabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir