GTA: The Trilogy, Steam Fiyatı ile Üzüyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 19, 2023 Yorum Yok

Sayısız söylentinin akabinde, GTA: The Trilogy – The Definitive Edition Steam mağazasına da geldi. Fakat fiyatının Gereksiz yere kıymetli olduğunu söylemek gerek. Bir mühlet öncesine kadar Rockstar Games mağazasında 529 TL olan üçleme paketi de artırım dalgasından nasibini aldı. Ne Mevcut ki Steam mağazasında kısa müddetli bir indirim fırsatı sizi bekliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere bir müddettir GTA: The Trilogy paketinin Steam mağazasına da istikbal oluşuna dair birtakım söylentiler vardı. SteamDB sitesindeki sayfasının 13 Ocak 2023 tarihindeki güncellenmesinin akabinde, bu haftanın başında billbil-kun tarafından yapılan paylaşım ile üçleme paketinin 19 Ocak 2023 tarihinde Epic Games Store kullanıcıları ile buluşacağına işaret etmişti.

Söz konusu kullanıcının geçmişteki PlayStation Plus oyunlarıyla ilgili sızıntılarının yanlışsız çıkması ile Bayağı yüksek bir prestij kazanmış olmasını göz önünde bulundurduğumuzda, haliyle Geri sayıma başlamak için ekstradan bir neden aramaya gerek duymamıştık.

GTA: The Trilogy, Artık Steam Mağazasına da Geldi

billbil-kun, paylaşımı ile maksadı kısmen tutturdu diyebiliriz. GTA: The Trilogy, kısa bir mühlet Evvel Steam üzerinde de satışa sunuldu. Kullanıcının yanıldığı Biricik nokta, Epic Games Store oldu. Onu da affedelim, ne dersiniz?

Mağazada Rockstar Games oyunları için Özel olarak başlayan yeni kampanya ile gelen üçleme paketi, hudutlu müddetliğine % 50 indirim ile 575 TL karşılığında satın alınabiliyor. Kampanya mühleti bittiğinde, 1.150 TL olacak. Açıkçası görsel olarak makyajlanmış olan oyunlar için indirimli fiyatı bile bir oldukça yüksek. lakin “Rockstar’dan babam çıksa yerim!” diyorsanız, o halde 2 Şubat 2023 tarihine kadar vaktinizin olduğunu söyleyelim.

GTA: The Trilogy dışında, kampanya iç olan öteki oyunlar ve indirimli fiyatları da şöyle;

  • Red Dead Redemption 2 – % 67 indirim ile 98.67 TL
  • Red Dead Online – % 50 indirim ile 79.50 TL
  • Grand Theft Auto V: Premium Edition – % 64 indirimle 74.69 TL
  • Grand Theft Auto IV: Complete Edition – % 70 indirimle 32.70 TL
  • Max Payne 3 – % 70 indirim ile 43.20 TL
  • L.A. Noire – % 70 indirim ile 43.20 TL
  • L.A. Noire The VR Case Files – % 50 indirim ile 59.50 TL
  • Bully: Scholarship Edition % 65 indirim ile 8.40 TL
  • Manhunt – % 65 indirim ile 6.30 TL

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir