Gran Turismo Filmi Fragmanı Yayınlandı!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

CES 2023 fuarındaki Sony sunumunda, Gran Turismo sineması fragmanı yayınlandı. Hem sahne ardına hem de birinci imajlara yer verilmiş olan fragmanı kaçırmayın.

Geçtiğimiz yılın Mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan Gran Turismo, Uncharted sonrasında, The Last of Us, Horizon, God of War ve Ghost of Tsushima üzere üretim evresinde olan pek Fazla PlayStation markasının sıra ve sinema uyarlamasından bir tanesi oluyor.

Gran Turismo Sineması Fragmanı

Herhangi bir aksiliğin yaşanmaması durumunda 11 Ağustos 2023 tarihinde vizyona girmesi planlanan sinema uyarlamasının çekimlerine Macaristan’da başlanmıştı. Sony tarafından gerçekleştirilen CES 2023 sunumunda ise birinci fragman gösterildi. Bir dakikalık fragmanda, hem sahne gerisine hem de birinci manzaralara yer verilmiş.

Gran Turismo, gerçek bir kıssaya dayalı olacak. Nissan ile Sony, 2008 ile 2016 yılları ortasında GT Academy yarışı düzenlemişler ve kazananlar ise Nissan Şoför Geliştirme Kursu için iştirak hakkı kazanmışlardı. Sinemada de bu süreç işlenecek.

Filmin direktör koltuğunda, Neill Blomkamp oturuyor. Senaryosu Jason Hall ve Zach Baylin ikilisi tarafından kaleme alınıyor iken, PlayStation Productions şirketinden Asad Qizilbash and Carter Swan, Doug Belgrad, ve Dana Brunetti ve ayrıyeten serinin yaratıcısı Kazunori Yamauchi de üretimci takımında vazife alacak.

Oyuncu takımında ise başrol oyuncusu Jann Mardenborough, Archie Madekwe tarafından canlandırılacak. David Harbour Mardenborough’ya eğitim verecek emekli bir şoför rolünde olacak iken, Orlando Bloom satış elemanı, Mardenborough’nun ebeveynleri rolünde Djimon Hounsou ve Geri Halliwell-Horner, erkek kardeşi rolünde Daniel Puig, rakip şoför rolünde Josha Stradowski ve babası rolünde de Thomas Kretschman karşımıza çıkacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir