God of War Ragnarök Jötnar Sürümü Karaborsada

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Sektör fark etmeksizin, dünya genelinde sabırsızlıkla beklenen eserlerin bir formda karaborsaya düştüğüne şahit olmuştuk. Oyun dalında bu durumun son örneği, stok sorunu nedeniyle devam etmekte olan PlayStation 5 ve Xbox Series X iken, listeye bir de God of War Ragnarök Jötnar Edition oldu.

Bildiğiniz üzere yeni oyunun çıkış tarihi ve özel sürümleri, hafta içerisinde Sony Interactive Entertainment ve SIE Santa Monica Studio tarafından duyurulmuştu. 9 Kasım 2022 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStatin 5 için satışa sunulacak olan oyunun, standart, Deluxe, koleksiyoncu ve Jötnar olmak üzere dört farklı sürümü bulunuyor.

Bu sürümlerden Jötnar, bütün sürümlerin içeriklerine ek olarak, Bear McCreary tarafından bestelenen müziklerin olduğu bir plak, doğan, ayı ve kurt süs iğnesi seti, Efsanevi Draupnir yüzüğü, Brok’un zar seti, Yggdrasil kumaş haritası sizin olacak.

God of War Ragnarök Jötnar Sürümü Karaborsacıların Eline Düştü

260 dolarlık fiyat etiketi ile Walmart, PlayStation Direct ve GameStop üzere Birleşik Devletler menşeli perakendeci sitelerinde satışa sunulmasından kısa bir mühlet sonra tükenen Jötnar sürümü, çok kısa bir mühlet sonra da eBay üzerinden 400 – 500 dolar ortasında değişen fiyatlar ile listelenmeye başlandı. Görünüşe nazaran bu sürüme sahip olmak isteyen çok fazla oyuncu var ki, her ne olursa olsun bu sitede de rahatlıkla alıcı buluyor.

Bir öteki değişik gelişme ise Birleşik Krallık menşeli perakendeci Game ve Avustralya tarafında yaşandı. Jötnar sürümü 220 sterlin üzerinden GAME mağazasında ve 400 AUSD üzerinden de Avustralya genelinde satışa sunulduktan çok kısa bir müddet sonra tükenmiş. PlayStation Direct mağazasının Birleşik Krallık’taki şubesinde ise hala ‘yakında geliyor’ olarak listeleniyor ve ne vakit satışa sunulacağı da bilinmiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir