Gears of War Sinemasına Dune ve Prometheus’un Muharriri Da iç Oldu

Genel Mar 22, 2023 Yorum Yok

Bu sene Oscar ödüllerinde Namzet gösterilen senarist Jon Spaihts, Netflix’te yayınlanacak olan Gears of War sineması için muahedeye vardı. Spaihts Dune ile En Düzgün Uyarlama Senaryo kolunda Namzet gösterilmişti, Spaihts senaryoyu sinemanın direktörü Denis Viileneuve ve Eric Roth ile birlike yazmıştı.

Spaihts Dune 2’nin de eş müelliflerinden biri ve daha Evvel de Prometheus, Doctor Strange, Passengers ve The Mummy üzere Ünlü isimlerin senaryolarında imzası var.

Spaihts Netflix’e şunları söyledi: “Gears of War, canlı karakterleri, hoş tasarlanmış dünyası ve savaşın ölümcüllüğünü ve grup arkadaşlarınızın yanında durmanın ehemmiyetini vurgulayan Cenk sistemiyle bütün vakitlerin en güzel aksiyon oyunlarından biri. “Filme dönüşmek isteyen bir üretim ve bunun gerçekleşmesine Yardımcı olma bahtına sahip olduğum için Fazla heyecanlıyım.”

Filmin akabinde Gears of War için yetişkinlere hitap eden bir animasyon dizisi de gelecek. Bu imaller Gears of War serisinin 16. Yıl kutlamaları sırasında duyurulmuştu. Gears of War sinemasının en azından birinci oyundaki olayları mevzu alacağını da kestirim edebiliyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir