Forspoken da 2023 Yılına Ertelendi

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Forspoken da 2023 yılına ertelenenler kervanına katıldı. Duyurunun God of War Ragnarök oyununun çıkış tarihini öğrendiğimiz vakitte gelmesi biraz manidar iken, yeni çıkış tarihi ve geliştirici tarafından yapılan açıklamanın ayrıntısı haberimizde.

Forspoken da Bu Yıla Yetişemeyecek

PC (Epic Games Store, Microsoft Store ve Steam) ve PlayStation 5 için Luminous Productions tarafından geliştirilmekte olan Forspoken, Square Enix yayıncılığında oyuncular ile buluşturulacak. Birinci olarak 24 Mayıs 2022 tarihinin verildiği oyun, Mart ayı içerisinde 11 Ekim 2022’ye ertelenmişti. Artık bu tarih de geçerliliğini yitirdi ve Forspoken için artık 24 Ocak 2023 tarihini beklemek durumundayız.

Geliştirici stüdyo tarafından gelişmeye ait olarak yapılan açıklamada, kıymetli ortaklar ile gerçekleştirilmiş olan görüşmelerin sonucu olarak, çıkış tarihinin birkaç ay daha ileriye atılması tarafında stratejik bir karar verilmiş. Üzücü gelişmenin içinde sevindirici bir kısım da eklemeyi unutmayan Luminous Productions, bütün oyun elementlerinin tamamlandığını ve son rötuşların atıldığı etapta olduklarını söylüyor.

Açıklamada hayranlara teşekkür edilmeden de geçilmemiş. Geliştiriciler, kesintisiz dayanak ve sabır için biz oyunculara minnettar olduklarını lisana getirmişler. Bununla birlikte, oyun hakkında daha fazla ayrıntının yakın bir vakitte paylaşılacağının da kelamını vermişler.

Forspoken Hakkında

Frey Holland isimli bir karakterin rolüne bürüneceğiz. Bir yandan kıssanın geçeceği Athia isimli diyarın ardındaki gizemi çözmeye çalışırken, bir yandan da büyülü yeteneklerimizi kullanarak Breakzombies ve Jabberwock üzere tehlikeli canavarlar ile çaba ederek hayatta kalmaya çalışacağız. Sony konsolunun tüm gücünü göstermesinin yanı sıra, son teknoloji ile sanatı bir ortaya geldiği son derece farklı bir tecrübe sunacak.

Akıcı bir oynanışın bizleri bekleyeceği oyunda, çok çeşitli yerler bulunacak ve bunların ortasında seyahat edebilmek için de Frey olarak büyülü parkurları kullanmayı öğrenmek durumunda olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir