Fiyatsız The Division Resurgence Duyuruldu!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Ubisoft, taşınabilir aygıtlar için satışa sunulacak olan ücretsiz The Division Resurgence duyurusunda bulundu. Şimdilik net çıkış tarihi olmayan oyun için yakında bir alfa testi düzenlenecek ve resmi internet sayfası üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. Verilen birinci ayrıntılar haberimizde.

Ücretsiz The Division Resurgence Taşınabilir Aygıtlar için Geliyor

The Division Resurgence, The Division ve The Dvision 2 oyunlarından bağımsız, bütünüyle yeni ve kilit kıssa olaylarına yeni bir bakış açısı sunacak olan bir PvE senaryo ile gelecek. Virüs salgının düzensizliğe neden olduğu ve hükümetin çöktüğü kriz sonrası Amerika topraklarına geri döneceğiz. Misyonumuz ise, bir SHD casusu olarak huzuru geri getirmek, sivilleri düşman topluluklara karşı korumak ve daha düzgün bir gelecek inşa etmelerine yardımcı etmek olacak.

Oynanış olarak taşınabilir aygıtlarda akıcı bir tecrübenin sunulabilmesi için, denetimlerin ve kullanıcı arayüzünün uygun hale getirileceği The Division Resurgence, eski oyunların modlarını da beraberinde getirecek. Tercihen tek başımıza yahut kooperatif olarak arkadaşlarımız yahut öbür oyuncular ile açık dünyayı keşfedebileceğiz. Bu süreçte de, öykü misyonlarından çeşitli etkinliklere birçok şey bizleri bekleyecek.

Ubisoft tarafından verilen başka bilgilere nazaran, evvelki oyunlarda olduğu üzere işe fayda eşyaları toplayabilecek, üretim yapabilecek ve teçhizatımızı geliştirebileceğiz. Karakterimizi de özelleştirebilmemiz mümkün olacak. Ayrıyeten düzey atlayıp da yeteneklerimizi geliştirerek özel silahlar ve eşsiz teçhizatlar açabileceğiz. Farklı yetenekleri deneyebilmek ve en âlâ stratejiyi bulabilmek için istediğimiz anda ihtisas ve rol değişliği yapabileceğiz.

Son olarak, şimdilik net tarih belirtilmemiş olsa da, şayet yakında düzenlenecek olan alfa testine iştirakte bulunmayı isterseniz buradan kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir